Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

10 důvodů, proč Veronika Kopřivová NIKDY nebude za dámu a nezíská si srdce obyčejných Čechů!

Veronika Kopřivová za dámu nikdy nebude!
Zdroj: archiv
+ Dalších 46 fotografií
O Veronice Kopřivové se toho už napsalo mnoho. A není se také čemu divit, když je to přítelkyně Jaromíra Jágra. Od někoho, kdo se pohybuje vedle takové hvězdy, byste očekávali, že bude naprosto okouzlující a dokonalý. Bohužel, ani jedno Veronika není a nebude.

1. Veronice Kopřivové chybí pokora. Dokud to byla no name holka od tyče, mohla se přetrhnout, aby si jí někdo všiml, vyfotil či nabídl rozhovor. Ovšem jakmile se stala partnerkou Jaromíra Jágra, chová se jako áčková celebrita, kterou rozhodně není. K rozhovoru abyste ji téměř prosili na kolenou, často se ani neobtěžuje odepsat.

2. Absolutně nezvládá komunikaci. Místo aby se jako pravá profesionálka povznesla nad nenávistné komentáře, často se pouští do nesmyslných hádek. Potom je akorát terčem posměchu.

3. Nevidí si do úst. Na jednu stranu nehorázně fňuká, že ji velice obtěžuje zájem všech médií, a na stranu druhou na svůj Instagram stories postuje každý prd.

4. Je velmi prostá. A přesně proto s ní Jaromír Jágr je. Nemohl by totiž vedle sebe strpět dívku, která by byla inteligentnější než on. Veronika je kadeřnice a holka od tyče. Inteligentní dívky startují svůj život úplně jinak než v německém hampejzu.

5. Je vypočítavá. To, že klofla Jaromíra Jágra, není žádná náhoda ani osudové setkání. Tohle je dobře a dlouhodobě propracovaný plán, na kterém Veronika nepracovala sama. A tohle Češi nestrpí, hloupé tahání za nos.

6. Veronika není absolutně reprezentativní. Proč? Jak moc asi může být reprezentativní holka, která se nechávala osahávat od umaštěných Němců?

7. Kopřivová lže. Snažila se lidi obelstít dojemným příběhem, že u tyče tancovala proto, že neměla peníze na živobytí. Ovšem zapomněla jaksi smazat kompromitující fotky, na kterých se v době svého „hladomoru“ válí na luxusní pláži a kupuje si drahé doplňky. Takhle se chová člověk, který nemá co do úst?

8. Nemá šarm a přirozenou krásu. Nádhernou modelkou, která to má v krvi, se zkrátka musíte narodit. Taková je třeba Andrea Verešová (36). Ta má to, co Veronice chybí. Nenucený půvab a krásu. Veronika Kopřivová je osmiřadá modelka.

9. Je nevyzrálá. Kopřivová často dělá chyby. Nechá se unášet emocemi a na sociálních sítích často vybouchne. Takhle by se ale přítelkyně takového velikána, jako je Jaromír Jágr, chovat neměla.

10. Veronika Kopřivová zkrátka nikdy nedosáhne takových výšin, aby se stala uznávanou dámou a Češi ji začali uznávat jako vzor nebo autoritu

Související články

Další články