Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

10 důvodů, proč to právě se rodící dědic britského trůnu bude mít v životě těžké

Nový dědic se ještě ani nenarodil, a už teď všichni víme, že celý jeho
život bude jako sledovat reality show Big Brother.

Asi každý občas zapřemýšlel nad tím, jaká by to byla pecka narodit se do královské rodiny. My ale známe minimálně deset důvodů, proč to zdaleka taková paráda nebude. Vlastně mu není co závidět. Až si je přečtete, závist pomine!

  1. Každé dítě vypadá ošklivě, když se narodí. Fotku s královským novorozencem uvidí celý svět a všichni novináři ji budou vytahovat pravidelně až do jeho smrti.
  2. A když jsme u těch fotografií, jakmile se královský novorozenec v pubertě opije a svlékne, také to uvidí všichni. Princ Harry by mohl vyprávět, byl na party ve Vegas a… no, vždyť jsme to všichni viděli.
  3. Pokud bude mít dědic trůnu vadu řeči, někdo o tom natočí film a ještě za to získá Oscara. Viděli jste film Králova řeč? Chtěli byste, aby se lidé chodili koukat do kina na to, jak jste trapní?
  4. Matka dědice/dědičky každou jejich hádku ukončí slovy: „Říkej si, co chceš, ale já jsem (budoucí) královna!“
  5. O jeho rodičích už bylo natočeno několik filmů. O tom, jak se seznamovali, jak spolu souložili, jak se hádali a jak se brali. A nikoho nezajímá, jestli je to podle skutečnosti.
  6. Do telefonu mu dřív nebo později vleze mediální magnát Rupert Murdoch a nechá ho odposlouchávat.
  7. Bude si muset číst články o tom, kdy asi jeho rodiče zase budou mít pohlavní styk a zplodí mu sourozence. Pokud mu zemře nějaký příbuzný, bude muset kráčet za jeho rakví a pak poslouchat Eltona Johna.
  8. Každé jeho rande bude sledovat stádo padesáti paparazziů. Nikdy v životě nebude mít soukromí.
  9. Lidé na něm vydělávají prodejem suvenýrů, dokonce ještě dříve, a to se ještě ani nenarodil.
  10. V podstatě i chození na záchod bude muset provozovat podle předepsaného, pět set let starého protokolu.

Mohlo by vás zajímat

Další články