Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

10 důvodů, proč si (ne)pustit holku z Moravy do postele! Nebo dokonce do života!

10 důvodů, proč si (ne)pustit holku z Moravy do postele! Nebo dokonce do života!
Zdroj: Facebook.com
Veronika Dostálová je provokatérka, která na sebe pořádně upozornila na Facebooku, když rozdělila české chlapy na 15 skupin. Nyní je tu s dalším třaskavým textem. Veronika se zamyslela nad tím, jaká jsou ve skutečnosti děvčata z Moravy.

Pánové, do jaké skupiny dementů patříte? Podívejte se, jak vás vidí naše nová redaktorka Veronika Dostálová Psali jsme ZDE No a nyní už pojďme na ty holky z Moravy. Takhle to vidí Veronika:

Jeden stát a tolik rozmanitosti. Rozhodně alespoň co se žen týče. U mužů v posledních letech převládá chuť vycvičit si slečnu z východu. Ostatně, ty se do hlavního města sjíždí prakticky z jediného důvodu. Dobře se vdát! Co na nich ale vlastně je? Proč je muži milují a Pražačky nenávidí? Došlo mi, že je to jednoduché. Ony jsou totiž úplně jiné a já jsem přišla na to, v čem.

1. Jsou nadšené úplně ze všeho

Holku z Prahy už moc ničím nenadchnete. Tyhle holky všechno viděly, všechno znají a všechno jim připadá tak fádní. Moravačky pocházejí z dědin, živí se jako pěstební dělnice a své nadšení projeví i u stánku s klobásami na Václaváku. Co teprve když je vezmete do baru, kde vám udělají koktejl s deštníčkem! Během každého rande se bude usmívat nebo koukat s otevřenou pusou a u toho vydávat zvuky, co zní roztomile. Pokud pracujete v kanceláři, bere vás jako bohaté, i kdybyste prodávali kočkolit. Jestli jezdíte vlastním autem, věřte, že po večerech bude volat matce a ostatním kamarádkám, co sem ještě nepřijely, že Praha je úplně jiný svět.

2. Vaši kámoši z ní budou paf

Jasně, oni mají doma nasranou holku, co jim před půlnocí během pánské jízdy šestkrát zavolá, kdy už se uráčí přijít domů, v horším případě si je jedou samy vyzvednout. Tuhle chcete brát s sebou, alespoň na začátku. Je pravděpodobně dost hezká, takže se s ní můžete ukazovat. Moravačka ve společnosti mužů nevypráví kraviny (moc toho neví), takže se můžete nerušeně bavit s kámoši. Všechny prachy, co si poctivě šetřila, dala na umělé kozy a solárko, podpatky jsou samozřejmost, máte s ní tedy vždycky jistotu, že bude přitahovat pohledy ostatních.

3. Rodina je nejdůležitější

Tyhle holky mají kořeny a hodnoty, na které jsou dost hrdé. Počínaje jejich předky, kteří byli také pěstebními dělníky a konče... Zadky. Pořádnými. Matka je tady šéf celé rodiny, protože její otec pravděpodobně pije tolik, že ho mají v místní hospodě jako inventář. Ve chvíli, kdy to začne být vážné, začne "mutter" přemýšlet o sestěhování celé její famílie do vašeho bytu v centru. Na druhém rande už nejspíš znáte celou jejich rodinnou mytologii a ona moc touží poznat tu vaši. Její příbuzní vás mají za bohatého, takže počítejte s tím, že všechny jejich návštěvy platíte a ještě je budete muset odvézt zpátky na pole.

4. Bez práce nejsou koláče? To už dávno neplatí!

Svou vyvolenou poznáte pravděpodobně na recepci ve fitku, jako servírku v restauraci nebo jako cvičitelku zumby. Když spolu začnete chodit, dojde vám, že má najednou přebytek volného času a ráno nemusí vstávat. Ano, je to z toho důvodu, že po tom, co vás poznala, dala okamžitou výpověď. Co by pracovala, že jo.

5. Bude vás rozmazlovat

Tyhle holky vědí, jak se hýčká chlap. Nejen že má pořád chuť na sex, na rozdíl od vaší bývalé, na kterou už jste neměli chuť ani vy. Prostě si to užívá, dělá masáže, je u toho pořád hezká a je ochotná to s vámi dělat úplně všude.

6. Bacha, až to začne být vážné

Jasně, nejdřív ji rádi berete všude. Po chvíli ale zjistíte, že by ji všude brali stejně rádi i ostatní chlapi. Dávejte si bacha, aby jí někdo nedonesl větší drink, neměl lepší auto nebo nenosil oblek. V té chvíli začněte dávat do banku víc, než jste byli doteď zvyklí.

7. Neřeší, jak vypadáte

Dokud platíte, je vaše pivní břicho jenom roztomilou aplikací pod tričkem. Je fuk, že nejste zrovna model z nové kampaně Calvina Kleina. Pražačka do vás to, jak moc jste hnusný, bude hustit od rána do večera.

8. Vaří!

Snídaně, teplý oběd a teplá večeře je základ! Dokud ji nenaučíte, že se dá chodit i do restaurací. Restaurace znají, ale tam u nich existuje jedna za úsek 56 kilometrů. Takže dokud jí neukážete restaurace, budete si jíst jako páni, kdykoli si řeknete.

9. Jen tak spolu chodit? To neexistuje!

Už od prvního dne, co vás viděla, plánuje svatbu. Ví, jak se budou jmenovat vaše děti, a ví, že na vaši svatbu musíte pozvat všech 700 příbuzných a přátel z celého kraje. Jakmile začnete trochu čekat, hlídejte, jestli si bere každý den prášek jako doposud.

10. Po svatbě se transformuje

Jasně, je krásná, milá, směje se vašim dementním vtipům, umí se chovat a bude vás poslouchat. Do svatby. Když už se rozhodnete si ji vzít, počítejte s tím, že tak křehká a štíhlá bude maximálně do porodu prvního dítěte. Jejím vzorem je její matka, babička a všechny tety a jejím údělem je se zajistit a pak prostě plodit. Když plodíte, musíte hodně jíst. Viděli jste její matku? No tak se podívejte znovu. V tu chvíli myslíte na svoji bývalou. Na všechny bývalé. Hodně štěstí!

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy