Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

10 důvodů, proč se křehká Eliška Bučková absolutně nehodí k Jakubu Vágnerovi

Jak tohle může klapat?
Zdroj: Profimedia, Instagram
+ Dalších 25 fotografií
Křehká Eliška Bučková už nějaký ten pátek randí s neotřelým a neohroženým dobrodruhem Jakubem Vágnerem. Jak vůbec může fungovat vztah modelka a rybář? To přece nejde dohromady. Že by se děly zázraky? Ne, zázraky se nedějí, ono to časem přijde. Tady je 10 důvodů, proč tenhle vztah nemá budoucnost!

1. Eliška se zatím přemáhá zuby nehty a snaží se ve všem vycházet vstříc dobrodružnému Jakubovi. Jezdí s ním na nebezpečné a nepohodlné cesty, stylizuje se do role něčeho, co jí není až tak po chuti. Tohle ale nejde vydržet věčně.

2. Modelka bude chtít jistě zanedlouho založit rodinu. Myslíte, že cestovatel Jakub, který je srdcem pořád někde ve volné přírodě, se bude chtít brzy usadit? To asi těžko.

3. Jakub se nerad ukazuje na veřejnosti, spíše svůj čas tráví někde v ústraní na rybách. Kdežto Eliška pozornost miluje, na svém Instagramu informuje fanoušky o každém pohybu. Jak tohle jde dohromady?

4. Známé klišé, že protiklady se přitahují, je dávno otřepaná fráze. Možná první rok, kdy jsou tyhle rozdíly spíše roztomilé než na škodu. Ale postupem času začnou velké rozdíly mezi partnery vytvářet dusno.

5. Modelka nejraději relaxuje na exotické dovolené u moře, kde může vystavovat křivky a opalovat své svůdné tělíčko. Kdežto Jakub si představuje svou ideální dovolenou někde v mrazivém podnebí v Nepálu a místo luxusního hotelu mu stačí obyčejný stan. Pamatujete, jak Eliška (27) při poslední takové dovolené fňukala? Psali jsme ZDE.

6. Rybář Jakub je nadšený dobrodruh, který miluje adrenalin. Eliška spíše pohodlí domova a dobrodružné cesty pozoruje raději z pohodlí svého gauče.

7. Na Jakubovi jde vidět, že si libuje v holkách, které jsou krásné od přírody. Taková kdysi bývala i Eliška, než si začala pomocí plastických chirurgů zvyšovat sebevědomí. Teď má do přirozené krásy dost daleko.

8. Eliška, ač to tak nevypadá, je pěkný ďáblík, který se rád baví. Ne že by vymetala večírky, ale jednou za čas rozhodně nepohrdne větší party. Kdežto Jakubovi tyhle akce vůbec nevoní.

9. Jakub se do chomoutu moc nehrne, kdežto jeho milovaná už slyší bít svatební zvony!

10. Tahle dvojice je natolik rozdílná, že ještě než jejich vztah začal, tak byl předurčen k záhubě!

Související články

Další články