Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

10 DŮVODŮ, proč Lucii Vondráčkové nevěříme ani nehet na pravém palci!

Zdroj: archiv
+ Dalších 19 fotografií
GLOSA: Ještě před pár dny vypadala situace mezi Tomášem Plekancem (35) a Lucií Vondráčkovou (38) naprosto jasně. Testosteronové bombě Tomovi se zkrátka splašila tříslová kladiva a jako zbabělec utekl od mámy s dvěma dětmi. Jenže když začaly přicházet o rozvodu hvězdné dvojice další nové informace, náš názor na bývalou slečnu Marmeládu se radikálně změnil. Proč už jí nevěříme?

Do kuchyně ani ložnice jsme jim nikdo neviděli. Je možné, že Tomáš Plekanec patří k nejhorším manželům celebritní historie a že Lucie by měla nosit svatozář. Jsou ale náznaky, které spíš ukazují na to, že to zpěvačka s námi všemi možná hraje nepěknou hru. Jaké to jsou?

1) Padla image správňačky

Vždy působila aspoň navenek jako hodná holka, trochu jiná, než jsou ostatní. Jenže když přišel manželský rozkol, vypadá to, že se snaží utrhnout co nejvíc z jeho peněz Je třeba si uvědomit, že si je Tomáš vydělal hlavně tím, že hokeji obětoval veškerý volný čas a soukromý život už od útlého mládí. A s Luckou se zná ani ne třetinu svého života. Z té fajn bezkonfliktní holky je ve chvíli, kdy bojuje o prachy, aspoň z tohohle úhlu pohledu najednou „zlatokopka“

2) Už není důvěryhodná

Uzavřela předmanželskou smlouvu, takže by každý očekával, že potvrdí, že jí před svatbou fakt nešlo o prachy, shrábne luxusní výživné na děti a přátelsky se rozvede. Jenže místo toho se Lucie Vondráčková chce rozvádět v Kanadě, kde je právo vůči movitým manželům nepříznivější a české předmanželské smlouvy tam mají stejnou hodnotu jako svázaný ročník Ohníčku z roku 1988. Chápeme, že některé ženy to tak prostě mají, že muže při rozvodu musí sedřít z kůže už jen z principu, ale kdyby se aspoň někdo ještě netvářil, že je tím vším zaskočen, a přitom už dávno nedělal kroky pro to, jak to druhé straně hodně znepříjemnit. To prostě nevypadá dobře a věrohodně.

3) Hlavně že má Tomášovy neomezené platebky!

Holka, která tak ochotně podepisovala předmanželskou smlouvu (údajně o ni Tomáše sama požádala, aby ukázala, že jí jde jen o jeho duši), by podle nás asi neměla moc důvodů bojovat o 400 mega u soudu v zemi, která manželovi přikáže, aby jí nechal přístupné všechny platební karty, z nichž podle tamního práva může klidně vytahat půlku jeho výdělků A to až po dobu několika let, než bude rozsudek pravomocný.

Snadno by tak mohlo jít o částky ve výši desítek milionů korun. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale takhle si opravdu charakterní ženu nepředstavuji. Ta by tvrdě požadovala, aby nic nedostala a do konce života se mohla chlubit, že si od bývalého nevzala ani korunu. Taková že byla persona, která se může podívat sama na sebe do zrcadla. Ale Lucka to má zkrátka jinak.

4) Protiřečí si

Když Tomáš oznámil rozvod, následovaly reakce, které naznačovaly, že o ničem do té doby nevěděla Prý pro ni bylo šokující, že sdílel něco, co nesdíleli ani spolu. Přeloženo: „Do toho oznámení jsem o rozvodu nevěděla!“ Jestli si ale myslela, že na sobě Plekanec nechá přehnaně dříví štípat, spletla se. Prohlásil, že už před prvním vyjádřením na Facebooku se na všem kolem rozvodu dohodli, navíc ten samý den už byla jeho žena v Montrealu podepsat rozvod, takže to prostě nemohla být pravda, že byla překvapená. To jsou opravdu Paralelní světy

5) Ponížení manžela

Aby iluze Tomáše Plekance jako té největší „svině“ pod sluncem byla dokonalá, neváhala do kamery prohlásit, že ji překvapilo, že na to tady v Česku zůstala i s kluky sama. Potvrdila tak vlastně bůhvíodkud pocházející zvěsti, že slavný hokejový reprezentant se zachoval jako hyena a prchl před zodpovědností do Kanady. A vykašlal se i na své děti. Přitom musela vědět, že jel dle společné dohody zařizovat nový dům pro ni a pro syny. Nebo Pleky kecá, ale stejné info jsme se dozvěděli jak z jeho statusu, tak od jiných lidí. A nějak se nám teď Lucince už nechce věřit.

6) Podivnosti kolem Matěje Hádka

Když jsme Lucku konfrontovali s tím, že měl manžel chtít rozvod kvůli jejím vztahům s Matějem Hádkem, nikdy napřímo neodpověděla a hrozně kličkovala, pak radši rozhovor ukončila Pleky zase oznámil, že se k té věci (radši) nebude vyjadřovat. A tehdy vlastně přitáhli oba naši pozornost. I kdyby s Matějem zpěvačka fakt nic neměla a celé to bylo z hokejistovy strany nedorozumění vyplývající z přehnané žárlivosti, stejně bychom si už skoro vsadili na to, že Hádek v rozvodu hrál velkou roli.

7) Tajemná prohlášení

Vondrajda hází jednu tajemnou hlášku za druhou. Většinou se dají vyložit více způsoby, snad aby je mohla vysvětlit jinak, kdyby přišlo na konfrontaci s fakty. Takže i když v Kanadě rozvod podepsala šestého srpna, a ne sedmého, jak tvrdila, tak se bránila tím, že lejstra podškrábla v devatenáct hodin kanadského času, kdy v Česku byla už jedna v noci sedmého osmý Chabé, co?

Nebo uvedla, že ji manžel nutil do vydání prohlášení, jenže před tím jsme se přece dozvěděli, že o tom jeho nevěděla, tak asi nemohl chtít žádné statusy ani po ní, no ne? Pak ji k letu do Kanady de facto měli dohnat právníci, podle nichž je česká předmanželská smlouva jednostranná a protiprávní A naposledy sdělila, že „je horší zbraň než pomluva – pravda“. To může být jak vzkaz manželovi, tak novinářům, že si je podá. Nebo jde o šifru pro Matěje Hádka, že u něj doma zapomněla vypnout sporák, tak ať si vyvětrá. Kdoví.

8) Zvláštní řeči o krimidramatu

S podivnými jinotaji souvisí prohlášení, že zatímco na začátku s Tomášem žila romantickou komedii, na konci šlo o krimidrama Opět věta, která se dá vyložit asi tisíci způsoby. Jenže jejím zaslepeným fanynkám z toho klidně může vyplývat, že Tom ji obden ztřískal do kuličky. A děti taky a k tomu ještě obtěžoval pošťáka a psa sousedů. Kdyby to Lucie myslela s klidným rozvodem upřímně, asi nedává taková kontroverzní prohlášení, která Plekance čím dál víc poškozují.

9) Hrátky s realitou

Když se jí novináři ptali, zda může za rozvod tenistka Lucie Šafářová, Vondráčková dělala chvíli nejistou, až pak to razantně vyvrátila. A před ní naprosto jasně tuhle věc pro eXtra.cz odmítli i její blízcí. Jakmile se však manžel přiznal, že se po oznámení rozvodu s tenisovou hvězdou skutečně stýká, hned to protistrana použila proti němu. Prý byla slepá, zatímco kanadská média už věděla všechno dávno. Přitom ta ve skutečnosti asi vůbec nic nevěděla, jak jsme se dozvěděli z naší rešerše

10) Káže vodu, pije absint

Lucie Vondráčková si stěžovala, že s manželem nikdy nedávali na veřejnost fotky s dětmi. Jen co se ale veřejně začal řešit její rozvod, v tu chvíli naběhla na jejím Facebooku momentka s mladším synem. A určitě jen náhodou a bez domluvy s ní ji paparazzi z jedné fotobanky zvěčnili na snímcích s oběma prcky. Z fotek absolutně vůbec, ani trošku, fakt ani náhodou, nečiší, že by byly aranžované ve spolupráci s ní.

Závěr

Lucie Vondráčková má za léta v showbyznysu své koně, přes které jistě dokáže vést svou verzi příběhu tak, jak je to pro ni výhodné. Proti ní je Plekanec v tomto břídil, a tak třeba udělal i tu botu, že bezelstně přiznal začátek vztahu s Lucií Šafářovou To hodně lidí chápe jako přiznání k nevěře, přestože si u ní fakt mohl vylévat srdíčko až potom, co to rozsekl s druhou Lucinou. Zdá se, že tuhle nerovnou mediální bitvu špičkový hráč Montrealu Canadiens prostě nemá šanci vyhrát. Nehraje ji jako šachovou partii a nezná deset tahů dopředu. Víceméně se jen brání podle něj nepravdám.

Vyhraje snad soudní bitvu? Těžko říci. Hodně žen má spoustu nástrojů, jak přes děti movité tatínky donutit k tomu, aby byli finančně povolní, jinak potomky neuvidí. A ti radši povolí, aby se mohli dál stýkat se svou milovanou krví. Bude to i případ Lucky, nebo se v tomhle ohledu bude chovat jako správná máma, která děti jako zbraně nepoužívá? Uvidíme.

Celá rozvodová válka bude ještě na dlouhé lokty. A přijde ještě hodně informací, obvinění a podobně. Nikdy si samozřejmě nemůžeme být ničím jisti. I když nám teď Lucie Vondráčková ze všeho vychází jako ta, která manipuluje a snaží se z Tomáše dělat horšího člověka, než jakým ve skutečnosti je, třeba je to úplně naopak a Tomáše všichni podcenili. Spíš tedy není, jasně, ale pokud už kdokoli bude číst cokoli o dvojici, je třeba se mít na pozoru a používat zdravý rozum!

Související články

Další články