Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

10 důvodů, proč je randění s hokejistou ten nejpitomější nápad na světě!

Opravdu si myslíte, že je to zlatý důl?
GLOSA: Modelky, celebrity a jiné slečny rádoby na úrovni s oblibou loví mezi sportovci, a to zejména mezi hokejisty. I když samozřejmě nejde o jejich astronomický plat, ale o lásku, tohle rozhodnutí byste si měla 10krát rozmyslet, než do toho opravdu praštíte! Tohle je hned několik důvodů, proč to není vůbec, ale opravdu vůbec dobrý nápad!

1. Nebudete jediná Ano, ono to vypadá vše nádherně, úspěšný, pohledný a dokonce známý sportovec má o vás zájem a vy jste z toho celá vedle! Haló! Probudíme se a sundáme si růžové brýle. Ne, opravdu nejste jediná vyvolená, kterou balí nebo které napsal. A ne, i když budete ve vztahu, vám nebude věrný, takových, kterým posílá pusinky na dobrou noc, je hned několik ve frontě.

2. On, on, pak dlouho nic Budete žít v jeho stínu, tedy samozřejmě pokud se vám povede s ním být v nějakém vztahu, nejspíše hodně volném. Budete počítat góly, branky, sekundy a denně vyvařovat, aby byl panáček napapaný po několikafázovém tréninku jako od maminky. Ne, rozhodně to nejsou jen pompézní večírky a luxusní dovolené.

3. Péro, kam se podíváte Balí vás a píše ta sladká slova, jak jste jedinečná, nádherná a jiná než ostatní? Čekejte, že po párhodinové konverzaci vám do chatu přistane jeho polonahá fotka, a když hraje druhou ligu, i jeho penis! ANO, kluci rádi hned vybalí, co schovávají pod suspenzorem.

4. Hraje to na inteligenci a vyspělost Jelikož většina z nich trénuje od útlého mládí, jsou hokejisté poměrně zdatní a vyvinutí (ne, teď nemyslíme penis, myslíme svaly a mužné vousy). Vždy vypadají starší a mužnější, než doopravdy jsou. Tím se snaží zakrýt fakt, že v hlavě toho tolik nemají. Jak to poznat, pokud budete pozorná, všimnete si, že používá pár několik chytrých slov dokola a sám o sobě říká, že je na svůj věk skoro Einstein.

5. Ignorace místo galantnosti Jednoduše vás bude uhánět do té doby, než mu dáte. Bude vám skládat básně a dokonce tvrdit, že nádhernější ženskou v životě neviděl. Po pár zprávách na Instagramu či Tinderu si s vámi dokonce naplánuje společnou dovolenou a budoucnost. Poté, co se s ním vyspíte, vám, jestli vůbec, odepíše na každou 80. zprávu.

6. Samozvaný terapeut a spřízněná duše Ano, je to pořád jen o sexu! Bude vám motat hlavu a dělat, že ho moc zajímá vaše minulost a zpackané vztahy, kterými jste si prošla. Bude vám psát a tvrdit, že je jiný a že on by tohle v životě neudělal. Realita? Zachová se ještě hůř než jakýkoliv jiný zmetek, kterého jste potkala!

7. Kavárenský expert Neodepisuje a víte, že netrénuje? Buďte v klidu a žádný stres. Určitě jen sedí se spoluhráči u kafíčka na zahrádce, polemizuje nad kariérou v NHL, a dokonce se stíhá otáčet i za každou průměrnou sukní, co projde kolem. A pak že neumí víc věcí najednou!

8. Zcela nepoužitelný V běžném životě bude zcela nepoužitelný a marný! Police si navrtáte sama, lednici také opravíte sama, a dokonce i zahradu si pokosíte, pokud tedy bude hrát lepší ligu a nebudete bydlet v paneláku 2+kk.

9. Styl je pro něj cizí slovo Kovový řetěz na krku a drsný výraz v obličeji. K tomu ještě hustá bradka, která mu dodá pocit nadčlověka, a máte doma skoro modela. Ano, opravdu to tak spousta z nich má, i když zrovna nejsou nejmarnější. Jen pokud vy sama budete při smyslech, dokážete mu jemně naznačit, že tohle je už 20 let pasé, a připomenout, že bradku může shodit, protože v nejbližších 5 letech v NHL hrát nebude.

10. Drzost nadevše Neštítí se ničeho a někde hluboce v sobě nabyli dojmu, že jsou středem zeměkoule. Vůbec nečekejte omluvu za pozdní příchod či třeba pokus o výmluvu za nedostavení se vůbec. Je to jednoduché, vaše zprávy si jednoduše neotevře a bez jediného slova vás začne ignorovat. Nehledejte v tom žádnou vědu, a ne, opravdu není chyba na vaší straně. Nic jste nepos*ala, a dokonce nejste ani tak hnusná, jak si teď kvůli jeho chování myslíte. To jen on se prostě probudil a řekl si, že vás absolutně nepotřebuje, a jde hledat jinam. Ještě pořád si myslíte, že začínat si něco s hokejkou je to nejlepší, co vás mohlo napadnout? Zamyslete se prosím podruhé a víc do hloubky!

Související články

Další články