1. Nebudete jediná Ano, ono to vypadá vše nádherně, úspěšný, pohledný a dokonce známý sportovec má o vás zájem a vy jste z toho celá vedle! Haló! Probudíme se a sundáme si růžové brýle. Ne, opravdu nejste jediná vyvolená, kterou balí nebo které napsal. A ne, i když budete ve vztahu, vám nebude věrný, takových, kterým posílá pusinky na dobrou noc, je hned několik ve frontě.

2. On, on, pak dlouho nic Budete žít v jeho stínu, tedy samozřejmě pokud se vám povede s ním být v nějakém vztahu, nejspíše hodně volném. Budete počítat góly, branky, sekundy a denně vyvařovat, aby byl panáček napapaný po několikafázovém tréninku jako od maminky. Ne, rozhodně to nejsou jen pompézní večírky a luxusní dovolené.

3. Péro, kam se podíváte Balí vás a píše ta sladká slova, jak jste jedinečná, nádherná a jiná než ostatní? Čekejte, že po párhodinové konverzaci vám do chatu přistane jeho polonahá fotka, a když hraje druhou ligu, i jeho penis! ANO, kluci rádi hned vybalí, co schovávají pod suspenzorem.

4. Hraje to na inteligenci a vyspělost Jelikož většina z nich trénuje od útlého mládí, jsou hokejisté poměrně zdatní a vyvinutí (ne, teď nemyslíme penis, myslíme svaly a mužné vousy). Vždy vypadají starší a mužnější, než doopravdy jsou. Tím se snaží zakrýt fakt, že v hlavě toho tolik nemají. Jak to poznat, pokud budete pozorná, všimnete si, že používá pár několik chytrých slov dokola a sám o sobě říká, že je na svůj věk skoro Einstein.

5. Ignorace místo galantnosti Jednoduše vás bude uhánět do té doby, než mu dáte. Bude vám skládat básně a dokonce tvrdit, že nádhernější ženskou v životě neviděl. Po pár zprávách na Instagramu či Tinderu si s vámi dokonce naplánuje společnou dovolenou a budoucnost. Poté, co se s ním vyspíte, vám, jestli vůbec, odepíše na každou 80. zprávu.

6. Samozvaný terapeut a spřízněná duše Ano, je to pořád jen o sexu! Bude vám motat hlavu a dělat, že ho moc zajímá vaše minulost a zpackané vztahy, kterými jste si prošla. Bude vám psát a tvrdit, že je jiný a že on by tohle v životě neudělal. Realita? Zachová se ještě hůř než jakýkoliv jiný zmetek, kterého jste potkala!

7. Kavárenský expert Neodepisuje a víte, že netrénuje? Buďte v klidu a žádný stres. Určitě jen sedí se spoluhráči u kafíčka na zahrádce, polemizuje nad kariérou v NHL, a dokonce se stíhá otáčet i za každou průměrnou sukní, co projde kolem. A pak že neumí víc věcí najednou!

8. Zcela nepoužitelný V běžném životě bude zcela nepoužitelný a marný! Police si navrtáte sama, lednici také opravíte sama, a dokonce i zahradu si pokosíte, pokud tedy bude hrát lepší ligu a nebudete bydlet v paneláku 2+kk.

9. Styl je pro něj cizí slovo Kovový řetěz na krku a drsný výraz v obličeji. K tomu ještě hustá bradka, která mu dodá pocit nadčlověka, a máte doma skoro modela. Ano, opravdu to tak spousta z nich má, i když zrovna nejsou nejmarnější. Jen pokud vy sama budete při smyslech, dokážete mu jemně naznačit, že tohle je už 20 let pasé, a připomenout, že bradku může shodit, protože v nejbližších 5 letech v NHL hrát nebude.

10. Drzost nadevše Neštítí se ničeho a někde hluboce v sobě nabyli dojmu, že jsou středem zeměkoule. Vůbec nečekejte omluvu za pozdní příchod či třeba pokus o výmluvu za nedostavení se vůbec. Je to jednoduché, vaše zprávy si jednoduše neotevře a bez jediného slova vás začne ignorovat. Nehledejte v tom žádnou vědu, a ne, opravdu není chyba na vaší straně. Nic jste nepos*ala, a dokonce nejste ani tak hnusná, jak si teď kvůli jeho chování myslíte. To jen on se prostě probudil a řekl si, že vás absolutně nepotřebuje, a jde hledat jinam. Ještě pořád si myslíte, že začínat si něco s hokejkou je to nejlepší, co vás mohlo napadnout? Zamyslete se prosím podruhé a víc do hloubky!