Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

10 důvodů, proč je pro každou holku lepší zajda než matador!

Zdroj: achiv
Randíte se starším mužem? Pusťte ho k šípku a vyzkoušejte, jak chutná mladé masíčko, nebudete litovat!

Stereotypních žvástů o tom, že je naprosto přirozené, aby si starochové hledali mladé holky a žáby s nimi hrdě skákaly do postelí, jsme slyšeli už dost.

Pojďme se na celou věc podívat z druhé strany a zamysleme se nad klady, "které ženám mohou poskytnout mladincí "Adonisové.

1. Nikdo vám nebude vyčítat, že jste s ním jen pro peníze. Moc peněz mít totiž pravděpodobně nebude. Ale pizza a lahváč v parku místo luxusní večeře má taky svoje...

2. O sexu nebude jen mluvit, ale bude jím doopravdy žít. Cloumají s ním hormony a nemůže si pomoct. S erekcí mít problém rozhodně nebude. Spíš vy budete mít po pár dnech problém utéct před jeho apetitem!

3. Bude vás udržovat v kurzu. Dozvíte se díky němu, co zrovna frčí za kapely, co se nosí a kam je fajn zajít na drink.

4. Nebude vás nudit a zdržovat historkami z vojny nebo ze svého mládí. Koho zajímá, jaký to býval kdysi divoch!? Vy chcete divocha teď a tady!

5. Je to roztomilé mládě, které objevuje svět. Rozhodně to nebude zapšklý cynik, který už nikomu a ničemu nevěří. A hezkým ženám teprve ne!

6. Spíš budete řešit to, že dostal zaracha od rodičů, než to, že ho někam nepustila jeho (stále ještě) žena.

7. Když se s ním rozejdete, nebude vás vydírat sebevražednými smskami a dalšími výlevy. Tenhle kluk toho má před sebou ještě spoustu!

8. Můžete si být jistá tím, že vás fakt miluje, protože když si ze všech svých mladých a krásných kamarádek vybral právě vás, něco na vás asi bude...

9. Netahá s sebou balík své (nepovedené) minulosti, takže nemusíte řešit fakany ani hysterické bejvalky a manželky.

10. Vrátíte se tam, kde vám bylo nejlépe. Do svých vlastních zaječích let! A to se vyplatí...

Související články

Další články