1. Vyvolává to pocit, že jsme v roce 1980

A komunismus je tu, musíme do průvodu a rozdávat karafiáty a jíst chlebíčky a pít levné šampaňské ze sklenic od hořčice.

2. Z jakého důvodu slaví ženy svátek?

Ještě tak pochopíme, že je Den dětí, ale Mezinárodní den žen je proč? Z jakého důvodu máte slavit, že vám příroda nadělila vaginu?

3. Nevšimli jsme si, že by se slavil Mezinárodní den mužů

A to si tady furt nějaké feministky a aktivistky otvírají zobáky kvůli rovnoprávnosti. Zacpat jim pusu chlebíčkem s vlašákem a poslat na schůzi ROH.

4. Svátek není důvod slavit

Proč slavíte svoje jmeniny? Proč by vám měl někdo blahopřát k tomu, že se nějak jmenujete? Proč by vám někdo měl gratulovat jednou za rok proto, jakého jste pohlaví?

5. Mezinárodní den žen nemá žádný význam

Je to stejná kravina jako Valentýn. Dostanete akorát kytku z benzinky. Tyhle mezinárodní věci jsou tu jen od toho, že od Vánoc do Vánoc je dlouhá doba a obchodníci potřebují tržby.

6. Kdo ten svátek chce slavit, má patologickou potřebu pozornosti

Jindy totiž nikoho nezajímáte.

7. Jde to i jiné dny

Opít se a přežrat zákusků můžete i další neděli. A přespříští neděli. Dokonce i v podělí v únoru nebo v pátek v červenci. Prostě kdykoliv.

8. Normální žena ví, že nemusí slavit sama sebe

Ona se oslavuje každý den a každou hodinu a kdykoliv, když se jí něco povede.

9. Vaše děti 8. březen nesnášejí

Protože nechápou, k čemu je MDŽ, a připadá jim to trapné, přitom vědí, že vy čekáte na to, že vám popřejí nebo namalují obrázek.

10. Váš manžel nesnáší nejen 8. březen, ale v tuhle chvíli i vás

Protože to čte všude na internetu a musí pak jet pro tu povadlou kytku z benzinky. Dejte mu pokoj a buďte ráda, že si vzpomene na vaše narozeniny.