Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

10 důvodů, proč je manželka Romana Vojtka nevděčnice, co nemá právo dělat ofrky, že se jí děje příkoří!

Roman Vojtek byl pro Terezu z pražských Řep terno, a že to dopadlo, jak to
dopadlo, je fuk. Mohlo to být horší. Jestlipak by ona přiznala, že ho
přestala milovat, nebo by zatloukala a milovala se s jinými?
Zdroj: profimedia.cz
Roman Vojtek čelí odsudkům pro to, že čestně přiznal, že už svou ženu nemiluje, a udělal to hned, protože nesnáší lež. Trest přišel vzápětí! Jak se teď mají přiznávat lidé jako Ivana Gottová nebo manželka Pavla Novotného, když vidí, že za pravdu a pokání se platí fakt krutě! Tady je deset důvodů, proč by se za porozchodové "pomstapletky" s bulvárem měla stydět Tereza.

1. Staral se, živil, vzal si ji, provařil ji a bude ve výčitkách živit a nehorázně přeplácet i dál, zasloužil by vděk, ne odsudky.

2. Je od něj pěkné, že se doma přiznal právě teď, to udělá frajer, zbabělec by ji nechal rodit a žít v nevědomosti.

3. Čestný muž ví, že není správné podvádět manželku, natož těhotnou manželku.

4. Manželka tak atraktivní a úspěšně celebrity musí automaticky počítat s tím, že bude podvedena, a Tereze vadí jen to, že už ji manžel nemiluje! Neuvěřitelná drzost, v šoubyznysu nevídaná.

5. Tereza se ráda fotila, status veřejně známé choti jí vyhovoval a bude jí přinášet výhody i v budoucnosti, za což by měla právě teď Vojtkovi poděkovat. Nesouhlasíte? Vsaďte se, že si po rozvodu nechá příjmení Janoušková!

6. Ženy jsou od plození dětí a údržby jeskyně, muži chodí do džungle. Proč má tedy Vojtek brát ohledy na to, že je těhotná, ostatně ona mu taky dává čočku přes bulvár, ačkoli aktuálně chodí Vojtek do džungle vydělávat peníze na zabezpečení budoucí ex a dvou dětí!

7. Vojtek byl upřímný i přesto, že opačná situace nastat u manželky, zachová se nečestně. Nebo jste už někdy slyšeli o manželce hvězdného krasavce s příjmem, která by se odmilovala a šla by se mu přiznat, aby dostala kopačky a přišla o společenský status, když může na tajňačku brousit milence, zatímco důvěřivý manžílek vydělává v džungli?

8. Roman nemůže za to, že se odmiloval ve třetím trimestru. Tajit to nemůže, porušil by manželský slib, lhal by ženě, kterou má ctít. Halt to takhle vyšlo, taky se mohl odmilovat v den smrti tchyně, hodinu před svatbou, přímo u porodu nebo druhý den po tom, co mu Tereza tehdy na posedu, o který měl opřeného simsona, poprvé dala.

9. Vojtek nebyl nucen se přiznat, mohl brousit celý panelák a na Terezu to další roky jenom hrát, vždyť je herec.

10. Člověk není k monogamii geneticky předurčen a Roman padesát let v kuse ženu sice miloval, ale to bylo v seriálu Vyprávěj, a fakt nemůže za to, že Tereza si zjevně neuvědomila, že v televizi je všechno jenom jako…

Existuje nějaký bod, se kterým nesouhlasíte? Ne? Pak jste v pořádku. V opačném případě pište na redakce@extra.cz, uděláme speciální článek z top hloupostmi, které pošlete. Ať žije Roman. Pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí!

Související články

Další články