Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

10 důvodů, proč je jízda autem mnohem hloupější než cestování „sockou“

Řekněte to po svém…
Zdroj: achiv

Cesta do práce je nutné zlo, pokud nepracujete 100 metrů od svého bydliště nebo nevlastníte soukromý teleport.

Ačkoliv většina z vás na městskou hromadnou dopravu pravděpodobně nadává, tohle je 10 důvodů, proč je cesta autem mnohem větší peklo!

1) Pořád musíte dávat pozor na cestu a nemůžete si ani malinko zaklimbat. Teda jako můžete. Ale uděláte to asi jen jednou.

2) Když ráno nasednete do zmrzlého auta, rozhodně to není žádná lahůdka, ale normální tortura. A to nemluvíme o tom, když máte zamrzlá a zasněžená skla.

3) Chtě nechtě si kolem sebe vytváříte nepořádek, který budete muset uklidit jen vy sami. Drobky v rozkroku, nesmysly v přihrádkách kolem řadicí páky i ve dveřích, občas nějaký ten shnilý banán zapadlý za sedačkou…

4) Pokud vlastníte auto, je dost pravděpodobné, že lidi kolem vás budou automaticky předpokládat, že je někam můžete svézt. Takže si k vašemu normálnímu povolání přiřaďte ještě roli osobního taxikáře.

5) Kromě toho, že budete své známé převážet od čerta k ďáblu, ještě vám ze sedačky spolujezdce budou chtít radit! A to je vůbec to nejhorší.

6) Zatímco v autobuse se snadno smíříte i s dechovkou, kterou řidič poslouchá, v autě si budete muset dělat sami sobě dýdžeje. A to je vážně zodpovědnost!

7) Budete se muset smířit s tím, že většina lidí neumí „zipovat“ a vlastně vůbec neumí řídit, nebo přijdete o nervy.

8) Řidiči jsou mnohem náchylnější k infarktům. Kdo řídí, ví své.

9) Strašně se vám to prodraží. Ale to asi víte.

10) Chvílemi se vám může zdát, že máte podivně blízký vztah se svou navigací. Ne, nevíme, jak se tahle úchylka jmenuje.

Související články

Další články