Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

10 důvodů, proč Iveta Bartošová letos vyhraje Slavíka jako první nebožka v historii ankety!

Slavík 2002. Iveta skončila za Lucií Bílou. Letos ji porazí. Mrtvá!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie

Džambulka letos vyhraje Slavíka a kdo si to nemyslí, ten nerozumí sentimentu národa nebo uznává Lucii Bílou coby velekněžku. O vítězství Ivety není pochyb. Tady jsou důvody!

1. Iveta nebyla nikdy oblíbenější

Ani za komančů!!! Zatímco proletariát se posledních patnáct let bavil Ivetiným stavem a ještě živil bulvár, aby ten měl důvod ji dále vytěžovat, jakmile ale umřela, z posmívání přešel národ pokrytců rovnou na zbožštění, a protože lid se rád dojímá, naposílá Ivetě hlasy. Už pro ten pohled na Artura, jak si jde pro cenu (veřejnost zatím netuší, že cenu by v takovém případě šel převzít Josef Rychtář v doprovodu Pomejeho a Podhůrského), pro bulvár to je výhodnější (měsíc před a po bude co psát) a bulvár rozhoduje, ne Artur!

2. Iveta zpívá nejvíc a nejlíp

Iveta je v kurzu hudebních dramaturgů jako nikdy a rádia tahají do playlistů i její méně hrané věci. Kdyby uspořádala coby nebožka turné, prodá možná víc lístků než její rivalka Lucie Bílá!

3. Iveta je hezčí a lepší než Bílá

Bartošová je i půl roku po smrti pořád krásnější než Lucie Bílá, navíc je víc vidět, víc se o ní píše a má akčnější pozůstalé. Proto Bílou národ zradí! A co víc, skončí až za mladou Vondráčkovou, protože Babobřesky 3! Ano, hrály v nich obě, ale Lucina i v jedničce a dvojce, takže Bílé chabý pokus ukázat se v trojce a ukrást Lucině hlasy zaostalého venkova nevyjde.

4. Iveta si to zaslouží

Normální hlasující blb si řekne „Bílá to má furt, ale Iveta letos umřela a do nebe si to za to všecko, co vytrpěla, zaslouží“, a dá hlas. Lucii Bílé ne proto, že by chtěl Ivetu podělat, ale je prostě zmanipulovaný a ovládaný Bílou na dálku a nemůže hlasovat jinak ani s bouchačkou u hlavy. Ivetě naštěstí pošlou hlasy obvykle nehlasující a to rozhodne.

5. Iveta má jistý hlas od Jirky Pomejeho

Hlas Jiřího Pomejeho není jako hlas nějakého Joudy z Horní Dolní. Pomejeho hlas se podle spekulací už několikrát počítal za tři tisíce hlasů, rozhoduje počet koupených SIM karet a ten má dycinky největší Pomeje.

6. Iveta má singl, dvě Lucie za ní nemají singl ani nárok

Iveta letos vydala krásné CD se singlem z onoho světa. Lucie letos nevydala žádný singl z tohoto světa. Druhá Lucie je buď v Kanadě, psím či kočičím útulku, nebo točí s Troškou, ta už podle nás ani nezpívá. Další plus pro Ivetu.

7. Iveta zkazí večer Lucii a to je super

Škodolibý národ má šanci se pobavit. Bílá nemá jen fanoušky a ten zbytek podpoří Ivetu už pro ten pohled na mrtvolnou Lucii, až zjistí, že prohrála s mrtvolou.

8. Iveta založí krásnou tradici, aby posmrtně vyhrál i Kája

Fanoušci Karla Gotta tomu nevěří, ale Mistr tu nebude věčně a rovněž vyhraje Slavíka po smrti (patnáctkrát). Letos se to nestihne, ale prozíravější fanoušci Karla samozřejmě pošlou hlas Ivetě, protože už roky sami vědí, že je slušnost poslat hlas de facto nebožtíkovi, byť ještě trochu žije.

9. Ivetu podpoří fanoušci Shimiho a Rychtáře

Džambulka může spoléhat na hlasy fanoušků Shimiho (4 + rodina) a Josefa Rychtáře (1 zvukař, 0 zbytku ČR, z rodiny jen ta část, která s ním mluví).

10. Iveta prostě vyhrát musí

Kdyby Iveta nevyhrála, nesmyla by z národa hřích a ten by si tak mohl dál chladit žáhu jen na Rychtářovi. Tím, že vyhraje, bude splacen dluh a vše v rovnováze, až na to, že cenu si fakt přijde po právu převzít pan Josef, se kterým se po ceremoniálu nebude chtít vyfotit za Karla přebírající Gottová, čehož si nikdo kvůli hajlujícím a zatýkaným Skokanům roku – skupině Ortel, stejně nikdo nevšimne.

Bonusový, jedenáctý důvod:

Iveta možná vyhraje, protože to jako jediná letos prokazatelně nebojkotuje a to má pořadatel rád!

Související články

Další články