Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

10 důvodů, proč ČEŠI NESNÁŠEJÍ Míšu Ochotskou! Zlatokopka prý poznala vlastní medicínu

Míša Ochotská má po srandě!
Zdroj: archiv eXtra.cz
+ Dalších 31 fotografií
Jestli je někdo v českém šoubyznysu lidmi opravdu nenáviděný, tak je to bývalá moderátorka, herečka a manželka Lukáše Rosola Michaela Ochotská. Michaela si zachovává svou tvář ledové královny a lidé jí vyčítají, že je příliš chladná a působí hodně namyšleně. Často se uzavírá před světem, vůbec nekomunikuje, a když už ano, tak je její chování dosti divné. Míša je zvyklá žít na vysoké noze. Taky pro to celý život dělala všechno, co mohla. A tohle je 10 důvodů, proč Češi Michaelu Ochotskou nemají tolik rádi!

1. Michaela Ochotská (32) dohromady vlastně vůbec nic neumí

Míša vždycky dělala od každého trochu a přitom vlastně vůbec nic. Nejdříve moderovala jako rosnička počasí, poté dostala malou roličku v seriálu Pojišťovna štěstí, sporadicky se věnovala modelingu a na chvíli moderovala Televizní noviny, protože Lucie Borhyová (38) si odskočila na mateřskou. Poté se rozhodla věnovat výhradně výběru movitého partnera, který by ji zajistil.

2. Je to prokazatelně zlatokopka

Míšinou postelí prošla pěkná řádka chlapů. Ovšem nikdy se nejednalo o muže z davu. Vždy to byl partner, který měl pěkně nabité konto. Chodila třeba s fotbalistou Tomášem Ujfalušim, který měl nehezké poznámky k jejímu tělu. Tvrdil o ní, že je jako rosol. Když to nevyšlo s fotbalistou, tak přesedlala na Martina Ručínského, který je bývalým hokejistou. Také měla v posteli kaskadéra Jana Holuba a dva podnikatele. Adriana Pitucha a Michaela Exnera, kterého podváděla s Rosolem a na lidi hrála divadýlko.

3. Když už se k něčemu vyjadřuje, tak lže

V době, kdy se Michaela rozcházela se zámožným podnikatelem Michaelem Exnerem, tak předváděla nejenom v televizi neskutečné divadýlko, které jí Češi rozhodně nesežrali. Při rozhovoru na televizních obrazovkách Míša neskutečně plakala a hovořila o tom, jak je pro ni rozchod s milovaným podnikatelem těžký a jak se z něj bude dlouho vzpamatovávat. Možná bychom jí to i uvěřili, kdyby v té době už nějakou chvíli nebyla v náručí tenisty Lukáše Rosola (31).

4. Je falešná a na lidi hraje boudu

Michaela tvrdila, že vztah s Michaelem Exnerem rozhodně neskončil kvůli třetí osobě. Jenomže tohle je prokazatelná lež a Míša se nachytala na svou vlastní hloupost. 2. listopadu 2016 vytroubila do světa, že s Lukášem Rosolem oslavila čtvrté výročí. Bohužel se utvrdila ve své vlastní lži, protože v reportáži z roku 2013 řekla, že se před několika dny rozešla s podnikatelem Exnerem, ale nikdo třetí v tom není. Ale byl, viď, Míšo? Nějak se ti to popletlo.

5. Je emocionálně nevyrovnaná

Míša je známá tím, že se příliš veřejně neprezentuje a se svými fanoušky sdílí opravdu jen málo ze svého soukromí. Když už něco chce lidem sdělit, většinou je to taková hovadina, že si často říkáme, kde na to Ochotská chodí. Naposledy zveřejnila na sociálních sítích dost průměrný citát, který sdílí většinou prostoduší a emocionálně nevyrovnaní jedinci. Obviňuje v něm Lukáše Rosola z toho, že jí dal vlastně hovno, tudíž může od ní očekávat jen sračky.

6. Poštvává proti sobě české matky

Míša odešla od Lukáše ke své mamince a na povrch vypluly informace, že tenista je neustále pryč a Míša nezvládá výchovu jejich syna. To samozřejmě pobouřilo české matky, které se ve většině případů starají i o více dětí, chodí přitom do práce a ani zdaleka nemají tolik zámožného partnera. A Michaela si stěžuje, že nezvládá výchovu jednoho syna?

7. Je to pozérka

Míša přidává fotky, které prokazatelně nějakou dobu čančá, aby byly dokonalé, a jde z nich cítit zápach samolibosti a nafrněnosti. Kdyby raději někdy vsadila na přirozenost a sílu momentu, možná by udělala daleko lépe.

8. Ráda se chlubí luxusem

Když už Míša hodí na sociální sítě nějakou fotku, většinou se jedná o drahé dary, které dostává od svých milenců či manželů. Lidé mají rádi upřímnost, a ne namyšlené pozérství.

9. Opovrhuje obyčejnými lidmi

Míša má ráda luxus a movité muže. Nikdy neměla za partnera člověka z „davu“. Podle toho se také zařizuje. Je jasné, že by si dítě nepořídila jen tak s nějakým obyčejným zaměstnancem. Dům, který jí postavil Lukáš Rosol, musel být také podle jejích představ, stejně jako jeho vybavení. Míša prostě píská a její partneři podle toho skáčou. Možná toho měl právě tenista dost a místo nafučené Míši si pořídil „obyčejnou“ fitness trenérku.

10. Nikdo neví, jak vlastně doopravdy vypadá

Míša Ochotská je takový chameleon českého šoubyznysu. Nikdo vlastně doopravdy neví, jak ta holka vypadá. Pokud nestojí hodinu před zrcadlem a nenanese na sebe tunu make-upu, jen stěží byste tuhle moderátorku poznali. Nenalíčená totiž vypadá jako úplně jiný člověk.

Související články

Další články