Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

10 důvodů, proč by se všechny mladé holky měly vykašlat na staré a ženaté muže!

Poznáváte se?
Zdroj: archiv
Nic netrvá věčně, ani láska k jeho zlaté kreditce!

Milé zlatokopky. Pokud jste našly způsob snadných příjmů, zalíbení, rozptýlení nebo snad lásku ve starším, ženatém a movitém muži, zařaďte urychleně zpátečku. Pšenka vám vedle něj nepokvete, maximálně s ním ztratíte nejlepší léta svého života. Naprosto zbytečně!

Tohle je 10 neprůstřelných důvodů, proč byste si měly najít stejně starého kluka.

1. Zatímco muži mají největší chuť na sex kolem 20 let, u žen tahle touha roste po třicítce. Váš starý gepard vám v tomhle směru brzy doslouží, myslete na to!

2. Peníze nejsou všechno. Podstatné je umění užít si je! A pokud vás váš starý hřebec sice vyveze do hor, ale místo zimních radovánek bude kynout jak knedlík na lehátku u chaty, ani vy si příliš legrace neužijete.

3. Na placatý zadek není nejhezčí pohled…

4. Na děti zapomeňte a na den, kdy se rozvede se svou věčně mrzutou manželkou, taky. Pokud to neudělal do té doby, než vás poznal, už to neudělá. Je příliš pohodlný.

5. Nebudete s ním moct rozebírat své kamarádky ani vrstevníky. Jste pro něj jiná generace a jiná generace má úplně jiné problémy.

6. Zapomeňte na rozjetou partu kámošů, do které zapadne. Vždycky vás bude považovat za děti, které nejdřív musí dospět.

7. Dobrodružná cesta s batohem na zádech bude váš neuskutečněný sen. Místo toho se připravte na lázně a návštěvu pivovarů.

8. Neustále se vás budou pokoušet sbalit jeho starší kamarádi, kteří by si rádi dokázali, že by na to eventuálně taky ještě měli. I když neměli…

9. Pokud s ním zůstanete, bude to pro vás příliš vysoká daň. To, co jste se od něj prvních pár let učila, budete po celý zbytek života učit vy jeho.

10. Vedle staršího muže budete vypadat i cítit se mnohem starší, než ve skutečnosti jste. A to nechcete!

Související články

Další články