Také vám telefon přirostl k uchu a není cesty zpět?

Tady máte 10 důvodů, jak by bez něj bylo na tomto světě krásně.

1. Vaše manželka by vás nenaháněla již po 2. pivu, ale přišla by si pro vás až při tom desátém, přímo do vaší oblíbené putyky.

2. Děti by si opět začaly povídat s kamarády a nebolelo by je za krkem. Generace tzv. dětí se sklopenou hlavou by byla stále jedna velká neznámá a zakladatel Facebooku by mohl v klidu dostudovat Harvard.

3. Školáci by si ze školy opět něco odnášeli a na testy by museli přejít ke klasickým tahákům. V dnešní době stačí nahrát pár prezentací do chytrého telefonu a je naučeno.

4. Lidé by byli mnohem spolehlivější, protože by nemohli 10 minut před schůzkou napsat, že nestíhají dorazit ve smluvený čas.

5. Nemuseli byste trnout hrůzou při zvedání cizích čísel, protože operátoři, kteří vám nutí „výhodné“ nabídky, by neexistovali.

6. Z narozeni­nového přání, co vám doručí vaše pošťačka, byste se také radovali o něco více než z neosobní smsky za 1,50 Kč.

7. „Miluji Tě“ v zamilovaném dopise má také větší váhu než ve zprávě na sociální síti.

8. Výrobci fotoaparátů, diktafonů, mp3 přehrávačů, budíků a baterek by nekrachovali.

9. Na vaší kapse u kalhot by nebyl vydřený obrys telefonu.

10. Nemuseli byste se bát toho, opít se do němoty, aniž by se vaše pozvracené tělo objevilo druhý den na internetu nebo jako pozdrav vaší slečně v podobě MMS zprávy.