Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

10 drsných vzkazů pro Petru Paroubkovou! Tohle si zlatokopka za rámeček nedá...

10 drsných vzkazů pro Petru Paroubkovou! Tohle si zlatokopka za rámeček nedá...
Zdroj: Facebook.com, profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
Manželka někdejšího politického buldozera Jiřího Paroubka (66) si pěkně naběhla. Vyjádřila se, že bývalý předseda vlády a šéf ČSSD Jiří Paroubek (66) měl nelegálně dostávat milionové částky. Zřejmě mu před volbami do senátu chtěla pořádně zatopit, to se teď ale otočilo proto ní. A lidi ji za její jednání drsně odsoudili. Co Petře lidé vzkazují? Vybrali jsme 10 neostřejších vzkazů, které se objevily na internetu.

Petra Paroubková (44) se rok a půl po odchodu od svého manžela nezdráhá mluvit s médii a v nedávném rozhovoru pro TV Seznam prozradila mnohé Petra Paroubková se v rozhovoru vyjádřila ke všem otázkám, jen někdy ne zcela konkrétně. Zavzpomínala i na počátky vztahu s Jiřím Paroubkem. „Žili jsme docela skromně v mém bytě. On měl pouze chatu někde kousek od Prahy. Nejezdil luxusními auty ani nedělal žádná luxusní gesta. Přišlo mi sympatické, že takto vysoce postavený politik žije normálním způsobem. Když jsem si manžela vzala, tak jsem za ním šla a zeptala jsem se ho velice naivně, zda nemá nějaké černé zdroje. Řekl, že ne,“ prozradila Petra v pořadu Výzva Jiřího Kubíka na TV Seznam. Následně se rozhovořila o nelegálním financování v jejich domácnosti.

Její manžel měl dostávat opravdu tučné sumy. „Šlo o milionové částky, které nechodily přes účet. U části peněz jsem věděla, odkud jsou,“ uvedla, ale zdroj jmenovat nechtěla. „Do dnešních dnů mám obavy o to, aby mě nepřejelo auto, takže to neřeknu,“ dodala.

Jenže svými slovy si na sebe upletla pořádný bič. Lidé na internetu se do ní pořádně pustili. Vybrali jsme 10 skutečně ostrých vzkazů, které si Paroubková za rámeček rozhodně nedá:

1. "Když je utrácela, tak jí to nevadilo. Jsou všechny stejné."

2. "A ty jsi ta nevinná kráva, která z toho velice dobře žila - sexy mozek. Tedy ha ha, jen se ti směju. Strachy se teď třeba podělej."

3. "Teď plive špínu, ale pár let si v tom rochnila. Zlatokopka."

4. "Teď, když je nemůže utrácet, tak jí to asi vadí, že??? Peťo, Peťo, styď se."

5. "Ale copak, nedostala alimentíky 140 tisíc měsíčně, jak navrhla soudu, tak kolem sebe kope, co?"

6. "Takže je to vlastně spolupachatelka."

7. "Když zlatokopky pláčou."

8. "Nooo, tak ti třeba, krasavice, měla jsi ho nechat u první manželky. Ty sexy mozečku. Už od pohledu jsi vychytralost sama."

9. "Když jsi utrácela, to bylo v pořádku... Teď bonzuješ!"

10. "Došly jí penízky, tak kňourá."

Související články

Další články