Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

10 dní v lihu! Tuhle Výměnu manželek už nic nepřekoná: Gábina, co by vypila Moravu, a sexuální loudil, který krmí automaty

+ Další 3 fotografie
Znáte ten pocit, kdy slyšíte někoho mluvit, třeba v televizi, a je vám za něj neuvěřitelně trapně, že musíte z té trapnosti alespoň vypnout zvuk a zmůžete se jen na kroucení hlavou? Troufáme si říct, že takový pocit měla minimálně polovina diváků, kteří sledovali středeční Výměnu manželek.

Celá Výměna se točila kolem permanentně v lihu naložené zpitky Gábiny, matky tří dětí, které už teď litujeme, protože jim maminka obstarala moc pěknou nálepku. Jelikož jsme o tomhle dílu už psali, věděli jsme, co čekat. Ale že bude Gábina vylitá už v medailonku, ve kterém se rodiny teprve představují, to jsme nečekali.

Když Gábina dorazila ke svému náhradnímu manželovi Přemkovi, tetelila se blahem. Sice se jí nelíbilo, že bude muset žít v paneláku, ovšem vykompenzoval jí to fakt, že je na Moravě, kde jejími slovy „poteče vínečko“. V bytě se jí nelíbilo, prý byla všude špína a nepořádek. Během čtení manuálu, který jí připravila druhá vyměněná manželka Miluška, nám Gábina předvedla, jak bohatou má slovní zásobu. „Tak na to ti seru,“ komentovala přání Milušky vzít děti na procházku.

Ze setkání face to face byl náhradní manžel Přemek v šoku a nejdřív si myslel, že je Gábina nemocná, vzhledem k tomu, že měla co dělat s normální artikulací. Bodejť by ne, když si hladinku doplnila, ještě než za sebou zabouchla domovní dveře, a na cestu si dokonce vezla zásobičku, kdyby jí na dlouhé cestě nedej bože vyprahlo. Abychom se přiznali, rozumět Gábině dalo zabrat a asi tak třetinu z jejích mouder pod vlivem jsme bohužel nerozklíčovali. Naštěstí za těch deset dnů nepoužívala složitější souvětí a omezila se jen na řev, nadávky a neustálé dotazování, kdy se půjde na pivo nebo do sklípku.

Pitný režim dodržovala pravidelně, a jak spočítal Přemek, za šest dní do sebe Gábina nalila dva litry vodky a čtyři a půl litru vína (a to jen doma), k čemuž jí tímto gratulujeme a trváme na tom, že by se její výkon měl zapsat do Guinnessovy knihy rekordů. Chlastala doma, s dětmi na procházce, při koupačce, na výletě, v hospodě… Gábina pije první ligu a pije ji poctivě.

Pila tak moc, že si nejspíš prochlastala i kapesné, ano, čtete správně, které jí dal na deset dní manžel. A aby toho drama nebylo málo, z toho, že jí chybí peníze, obvinila Přemka, který je prý ukradl a naházel do automatů. To zapíral, nicméně přiznal, že si pro obveselení pár grošáků do beden nasype. Přemek má ale taky máslo na hlavě. Je to netáhlo, které nemůže sehnat práci, takže se nechává živit od manželky, která tak táhne celou domácnost a děti sama. Od ožralého diblíka Gábiny, kterého mu štáb nastěhoval domů, ale dostal takový čoud, že manželku by měl na rukou nosit.

A pak tu máme kauzu, které jsme dali pracovní název „ruka šmátralka“. Nejenže bylo na Moravě dusno z alkoholových výparů, v bytě panovalo navíc i dusno erotické. Loudil Přemek totiž Gábině vlezl do postele a osahával jí zadek, zřejmě v domnění, že je jeho desetidenní manželka zase na plech, tak by z toho mohlo aspoň něco kápnout. Co se ale ve skutečnosti mezi nimi pod peřinkou stalo, to vědí jen oni dva. Ať už se stalo cokoli, nechť jsou raději detaily skryty.

Poslední den před koncem natáčení už Přemek odmítl trávit vedle štamprlové královny, a tak se radši zdekoval i s dětmi k rodičům. Mezi 8 očima už nic zásadního nepřineslo. Gábina se třásla manželovi v náručí, zřejmě kvůli absťáku, načež on jí naznačil, že takhle to dál nepůjde a svoje alkojízdy bude muset stopnout. Druhá dvojice cukrovala, ačkoli to na začátku vypadalo, že jejich vztah je v rozkladu. Deset dní po boku Gábiny ale udělalo svoje, takže i kdyby měl už Přemek na stole rozvodové papíry, po téhle zkušenosti by je jistě zlikvidoval.

Zkrátka tuhle Výměnu manželek už jen tak žádná nepřekoná. Jsme dokonce na vážkách, co je horší – jestli ušmudlaná socka z Kolína, nebo diblík s trojkou pod kůží. Co myslíte?

Zjišťujeme pro vás, jak dopadly osudy obou párů. Snídá pořád Gábina vodku? Našel si už nemakačenko Přemek práci? Čtěte eXtra a všechno se dozvíte!

Související články

Další články