Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

10 dní po porodu měla maminka zpátky břišáky! Jak to dokázala?

Mladá maminka měla pár dní po porodu na břiše pekáč buchet.
+ Další 4 fotografie
Mamince Kristy Argo (25) z Arizony by mohla kdejaká žena závidět. Tahle mladá maminka totiž jen pár dní po porodu vypadá naprosto úžasně! Netrápí ji přebytečná kila a bříško má zase pěkně ploché. Jak to udělala?

Kristy má dvě děti a vůbec to na ní nejde poznat. Jen deset dní po porodu má totiž na břiše pekáč buchet. Každá matka by jí mohla jen závidět. A každý se hned ptá: Jak to jenom udělala?

Jednoduše. Během porodu se neválela doma u televize, ale pořád cvičila. Díky tomu měla i hladší porod a netrápily ji žádné zdravotní potíže. „Podruhé jsem rodila absolutně bez komplikací. Nebylo to ani nějak dlouhé a díky mým vypracovaným svalům se mi rodilo mnohem lépe,“ řekla Kristy.

Po prvním porodu si ke cvičení vzala na pomoc svého syna a cvičila s ním. Mohla tak makat na svojí postavě a zároveň trávit čas s ním. Když otěhotněla podruhé, ani na chvíli ji nenapadlo, že by měla přestat cvičit. A to se vyplatilo! Pár dní po porodu byla zase štíhlá a měla břišáky!

„Vím, že každá žena si nemůže dovolit cvičit. Ale když vám je v těhotenství dobře, můžete si to dovolit,“ řekla. Ke cvičení se dostala po prvním porodu. Byla totiž pořád unavená a nezvládala se starat o syna a ještě se věnovat cvičení. Pak ji ale napadlo, že by mohla cvičit s ním. „Oba jsme si to moc užívali. A teď si to užívám i s druhým dítětem,“ dodala šťastná maminka.

Kristy není první maminkou, která ukázala břicho po porodu. Jiná matka ukázala bříško dokonce hodinu po porodu. Psali jsme ZDE.

Mohlo by vás zajímat

Další články