Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

10 divných věcí, o kterých si myslíte, že je děláte jen vy, ale dělá je spousta lidí

10 divných věcí, o kterých si myslíte, že je děláte jen vy, ale dělá je spousta lidí
Zdroj: profimedia.cz

1. Změna směru jakoby nic

Jdete po ulici a uvědomíte si, že jdete špatným směrem. Nejde to, jen tak se otočit, takže děláte, že vám někdo napsal zprávu nebo zavolal, a postupně se nenápadně otočíte. Totéž platí, když třeba omylem přejedete zastávku metra a pak jste nuceni vystoupit a jít naproti do protějšího vlaku. Hlavně nenápadně.

2. Pohřeb

Většina z nás si občas představuje, jak by vypadal náš vlastní pohřeb. Včetně hudby, proslovů a brečících blízkých. Často nás ta představa velice dojme.

3. Mluvení v autě

Při řízení často komunikujete s ostatními řidiči a vozy. Radíte jim, kam měli jet, nadáváte, ptáte se jich, jestli to myslí vážně a říkáte věci jako: No tak si jeď, frajere! No to si děláš srandu? A podobně.

4. Zloděj v potravinách

Když jste v potravinách a nic si nekoupíte, cítíte se při odchodu z obchodu špatně, protože máte pocit, že vypadáte jako zloděj. Snažíte se tvářit nenápadně, ačkoliv jste nic neprovedli, a víte, že tím vypadáte ještě podezřeleji. Přesto si nemůžete pomoct.

5. Jméno

Neradi vyslovujete své jméno nahlas.

6. Vypínání zvuku

Když čekáte důležitou zprávu, tak si raději vypnete zvuk na telefonu, aby pro vás ta zpráva byla překvapením.

7. Matlání displeje

A když jsme u těch telefonů, pokud máte dotykový displej, často po něm prstem jen tak patláte a malujete různé čáry nebo obrázky.

8. Divné polohy

Ještě jednou telefony - když jste doma a dlouho s někým hovoříte po telefonu, zaujímáte u toho hodně divné polohy. Sedíte třeba na zemi nebo na stole, ačkoliv to normálně neděláte.

9. Na záchodě

Když sedíte na záchodě a není tam žádný časopis, čtete si klidně i etiketu na čisticím prostředku, který zrovna máte po ruce.

10. Ve sprše

Když se sprchujete, 99 procent času vám zabere různé cákání vody, nabírání vody do dlaní a následné pouštění vody na zem, nakrucování, zpěv, nebo prostě jen dlouhé minuty stání a hlubokého přemýšlení. Zbytek času se opravdu myjete.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy