Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

10 divnolidí z pražské MHD: Po tomhle se už nebudete divit ničemu!

+ Dalších 6 fotografií
Jestli jste si mysleli, že už jste viděli opravdu vše a nic vás nevyvede z míry, jste na velkém omylu. Zkuste se někdy projet v MHD a uvidíte, kolik zábavy si užijete. Tohle je 10 nejbláznivějších divnolidí z pražských tramvají a metra.

Pražské MHD, jezdíme s ním skoro všichni několikrát za den. Proto jste už asi zvyklí na různé podivíny. Ovšem nemyslete si, že jste už viděli vše. My pro vás máme fotografie těch nejbláznivějších lidí, kteří tramvaje a metro využívají. Zda jim jde o přemístění z místa na místo, ovšem není tak zcela jasné.

To, že se dají potkat lidé v různých maskách, by ještě nebylo nic tak zarážejícího. Ovšem napadlo by vás hrát v metru twister nebo si cestu tramvají zkrátit vyšíváním? Některé činnosti by vás asi opravdu nenapadly, přesto existují lidé, kteří mají barvitou fantazii. Proto se MHD často mění v karnevalový sál, jídelní vůz nebo kroužek vyšívání.

Mohlo by vás zajímat

Další články