Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

10 daleko lepších věcí, které můžete dnes dělat namísto trapčení na Valentýna

Na Valentýna se dá dělat spousta jiných věcí, než předstírat romantiku.
Zdroj: Profimedia.cz
Kde se vzal, tu se vzal, najednou ho sem někdo zatáhl a útočí na vaše peněženky, povrchní city a předstíranou romantiku. Valentýn. Nejhorší svátek, co existuje.

Každoročně je 14. únor den, na nějž se netěší nikdo, kdo má jen trochu zdravého rozumu. Protože to, že si jeden den uděláte jakoby romantiku, neznamená vůbec nic, je to jen o tom, že si koupíte kytky, přání a jdete na večeři.

Jenže takhle to být nemá, dokazování lásky není o tom, že si jednou za rok napustíte vanu se svíčkami a budete se tam máchat s okvětními lístky a šampaňským, ale že si drobnými věcmi děláte radost po celý rok. Zamilovaní totiž žádný svátek nepotřebují, a proto:

1. Se dnes dívejte večer v televizi na Schindlerův seznam, což je těžké drama o holocaustu, a podle nás to správně dávají na Valentýna. To aby vám došlo, že jsou daleko horší věci než to, že nedostanete přání od vaší tajné lásky.

2. Jděte normálně večer do baru se svými kamarády a nechte drahou polovičku doma. Je to prostě normální sobota jako každá jiná.

3. Namísto lístku do kina na 50 odstínů šedi si kupte lístek na fotbal.

4. Zalezte do postele s knížkou a vykašlete se na sex. Ženy budou rozněžnělé a romantické a budou po vás chtít, abyste jim říkali, že je milujete, zrovna dnes. Stejně tak jim to můžete říct i zítra.

5. Nechoďte ven. Jsou tam divní lidé s cedulemi Objetí zdarma a v restauracích mají speciální valentýnská menu pro dva. Nikde se nenajíte, protože všechno je ve tvaru srdce.

6. Kupte si alkohol a ztřískejte se doma s kamarádem nebo kamarádkou u nějakého pořádného hororu či komedie.

7. Běžte dělat něco adrenalinového, třeba si zkuste lezeckou zeď. Úplně zapomenete, že je dneska nějaký svátek.

8. Namísto brečení do polštáře, že vás zrovna v tento den nikdo nemiluje, si pořádně ukliďte byt. Začíná totiž jaro a mytí oken krásně odvádí myšlenky, navíc přes ně budete konečně vidět.

9. Jeďte k rodičům na večeři. Budou do vás hučet, že žijete strašlivý život, nic si nespoříte a měli byste přestat vyhazovat peníze za nájem, ale vzít si hypotéku. Strašně vás to zase naštve a otráví, takže nebudete mít čas řešit nějakou romantiku.

10. Myslete na to, že Valentýn je zápaďácký zavlečenec a neslaví ho nikdo, komu není víc jak patnáct let.

Související články

Další články