Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

10 celebrit v letních outfitech: Bučková vytasila svoje hůlčičky, Saudková strašila v modré příšernosti

Tentokrát jsme si vzali na paškál české celebrity.

Konečně jsme se dočkali letního počasí a můžeme si obléci i něco jiného než oteplovačky a péřovku, jakou jsme museli tasit v posledních dnech. Celebrity také rozhodně nelenily a využily první příležitosti nechat se někde vyfotit, aby předvedly svoji vytrénovanou postavu v mini šatičkách.

My jsme si na takovou příležitost samozřejmě brousili zuby a teď konečně můžeme outfity našich hvězdiček pořádně zkritizovat. A jelikož nás znáte, tak víte, že na nikom nenecháme nit suchou.

Eliška Bučková (24) Eliška Bučková známá svojí vychrtlou postavou a tvrzením, že ona opravdu žádnou anorexií netrpí, vystavila svoje tenké nožičky v krátkých kraťáscích. Musela pak odhánět členy organizace UNICEF, kteří jí pořád cpali nutriční tyčinky pro africké děti.

Berenika Saudková (30) Dcera komiksového kreslíře Karla Saudka měla fakt pecku. Ponožky v lodičkách nejspíš odkoukala z přehlídky Chanel spring-summer 2014, i když o tom vlastně pochybujeme, když vidíme její příšerné šaty. Tato modrobílá hrůza se hodí spíše k 15leté slečně, která se zrovna chystá na svoji první diskotéku.

Gabriela Kratochvílová (24) Naší nejkrásnější miss to sluší, i kdyby si na sebe navlékla pytel od brambor, který pořídila u Vietnamců. Jahodové šaty vypadají vzdušně a příjemně. Zkrátka je to pěkný letní outfit.

Dara Rolins (41) Dara od nás dostává cenu „Nejhůře oblékaná žena v Česku i Slovensku“. Předčila dokonce i Míšu Noskovou (31). Dara nemá absolutně cit pro módu a míchá všechno se vším. Ostatně tento sportovně-slavnostní model mluví za vše.

Lucie Křížková (29) Lucka zvolila ne moc zajímavý a sladěný outfit. Tenisky k šatům nebo k dlouhým sukním se stále propagují jako šik, ale realita vypadá trochu jinak. Při pohledu na oranžovou sukni si nemůžeme vybavit nic jiného než reklamu na Obi.

Monika Leová (22)
Česká Miss Earth 2013 si zvolila veselý letní outfit a my říkáme proč ne? Líbí se nám tílko z poloprůhledné látky a červené tenisky.

Hanka Kynychová (46) Skoro jsme Hanku nepoznali, když jí z výstřihu nelezou silikony. Tentokrát se Hanka vyfikla opravdu pěkně a přiměřeně svému věku. Rozhodně ale ne usedle. Overal se zajímavým vzorem je teď dost v módě.

Vlaďka Erbová (32) Vlaďka ještě neměla odvahu na odlehčené šaty a oblékla se do klasiky – džínů a tílka. Líbí se nám Vlaďčina bílá kabelka a lehký svetřík, ideální na letní večery.

Bára Basiková (51) Móda zrovna není Bářina silná stránka. Zpěvačka si na sebe vzala neforemné bílé šaty, které vypadají všelijak, jenom ne dobře. Chtělo by to konzultaci se stylistou.

Michal David (53) Michal David si nechává šít obleky na míru a pravda je, že mu sedí perfektně. Červený oblek asi není to, co bychom mužům doporučili, kdyby se nás zeptali, co si vzít do divadla, ale Michal je prostě svůj a tento styl se k němu hodí.

Související články

Další články