Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

10 celebrit, které někomu zničily život: Bieber byl špatný soused, Wahlberg rasista

10 celebrit, které někomu zničily život: Bieber byl špatný soused, Wahlberg rasista
Zdroj: koláž eXtra.cz / profimedia
+ Dalších 16 fotografií
Galerie
Některé hvězdy si do konce života ponesou břímě toho, co prováděly, když byly mladší. Justin Bieber (26) byl špatným sousedem, Mike Tyson (53) obtěžoval ženy, Mark Wahlberg (48) nebyl moc velký zastánce jiných ras a někdo způsobil při autonehodě zranění tak vážná, že jim oběti podlehly. Ne každý má světlou minulost a těchto 10 celebrit si nejspíš ponese pocit viny ještě hodně dlouho.

Většina celebrit má nějaké své výstřelky, za které se stydí nebo nechtějí, aby je někdo rozpatlával. Někdy se však stane, že jejich chování či nedbalost způsobí velké problémy. Nemusí nutně někomu ublížit, stačí jen, aby se s někým pohádaly.

Špatní sousedé, ohrožení zdraví a rasismus

Například Justin Bieber a Ashley Greene byli v minulosti špatnými sousedy. Charlie Sheen ohrozil na životě více než dvacet žen. Mike Tyson nebyl k ženám zrovna slušný a Mark Wahlberg byl dříve velmi zaujatý proti jiným rasám, což dával najevo...

Najdou se i takové celebrity, které se staly účastníky dopravní nehody a velmi se to na rodinách obětí podepsalo. Podívejte se do galerie na 10 celebrit, které si budou své činy ještě dlouho vyčítat.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy