Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

10 bezva věcí, které můžete dělat na Valentýna, pokud ho nemáte s kým slavit

Kašlete na to, že nikoho nemáte.
Svátek zamilovaných nás čeká přesně 14. února. Pro někoho může být bolestivé, že ho nemá s kým slavit, a tak předstírá, že svatý Valentýn neexistuje. Přestaňte si ale lhát do kapsy a přeneste se konečně přes fakt, že nikoho nemáte. Máme pro vás 10 bezva věcí, které můžete dělat v tento den, i když jste sám jako ten kůl v plotě.

Svatý Valentýn je tady coby dup a vy zase nikoho nemáte. Nic si z toho nedělejte a vyberte si z našeho seznamu deseti věcí, které můžete dělat na svátek zamilovaných.

  1. Se dnes dívejte večer v televizi na Schindlerův seznam, což je těžké drama o holocaustu, a podle nás to správně dávají na Valentýna. To aby vám došlo, že jsou daleko horší věci než to, že nedostanete přání od vaší tajné lásky.
  2. Jděte normálně večer do baru se svými kamarády. Je to prostě normální středa jako každá jiná.
  3. Namísto lístku do kina na 50 odstínů šedi si kupte lístek na fotbal.
  4. Zalezte do postele s knížkou. Nejlépe s napínavou detektivkou, která ne a ne skončit.
  5. Nechoďte ven. Jsou tam divní lidé s cedulemi Objetí zdarma a v restauracích mají speciální valentýnská menu pro dva. Nikde se nenajíte, protože všechno je ve tvaru srdce.
  6. Kupte si alkohol a ztřískejte se doma s kamarádem nebo kamarádkou u nějakého pořádného hororu či komedie.
  7. Běžte dělat něco adrenalinového, třeba si zkuste lezeckou zeď. Úplně zapomenete, že je dneska nějaký svátek.
  8. Namísto brečení do polštáře, že vás zrovna v tento den nikdo nemiluje, si pořádně ukliďte byt. Začíná totiž jaro a mytí oken krásně odvádí myšlenky, navíc přes ně budete konečně vidět.
  9. Jeďte k rodičům na večeři. Budou do vás hučet, že žijete strašlivý život, nic si nespoříte a měla byste přestat vyhazovat peníze za nájem, ale vzít si hypotéku. Strašně vás to zase naštve a otráví, takže nebudete mít čas řešit nějakou romantiku.
  10. Myslete na to, že Valentýn je zápaďácký zavlečenec a neslaví ho nikdo, komu není víc než patnáct let.

Mohlo by vás zajímat

Další články