Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

1. mise shořela jak papír, Hvězdy nad hlavou bodují: Divákům však vadí jedna věc

Hvězdy nad hlavou válcují 1.misi
Zdroj: Se souhlasem FTV Prima
+ Další 2 fotografie
reakce diváků

Televize Prima představila tento týden hned dva nové seriály. Zatímco 1. misi diváci ztrhali, Hvězdy nad hlavou dopadly o poznání lépe. Dívákům na nich však vadí jedna věc...

Do seriálu 1. Mise vkládali tvůrci velké naděje. Zatím se však zdá, že to bude spíše propadák, u diváků narazil hned při premiéře. Stejné lékařské prostředí jako v jiných podobných seriálech, stejní herci a mizerný herecký výkon. I to diváci novému počinu televize Prima vyčítali.

To druhý nový primácký seriál - Hvězdy nad hlavou - pojednávající o vesnické veterinářce a vztazích kolem ní se chytil mnohem lépe: " Tak zatím první díl pěkný tak snad to bude i v dalších dílech," píše v diskuzi pod článkem Extra.cz na Facebooku Michala. "Skvělé obsazení herců. Moc se mi to líbilo, víc než Mise," nenechává nikoho na pochybách, který seriál je lepší, Iva.

Objevují se i sofistikovanější rozbory: "Tak jestli pro nékoho je kravina normalní život, který známe a žijeme, jako sousedské vztahy, péče o zvířátka, první lásky, nevéry, "starostlivý" starosta, problémy stáří, rozvody, drby apod., a raději kouká na mafiánské praktiky milionářú ve Slunečné, tak ten žije někde mimo. Možná se to také zvrtne, ale zatím to je podle mě dobré a herecké obsazení výborné !" napsala Věra.

O srovnání obou seriálů vypovídá i jejich hodnocení ve filmové databázi ČSFD: Zatímco 1. mise dosáhla na ostudných 16 procent, Hvězdy nad hlavou mají procent 44, což na český nenáročný seriál není málo.

Zase Vojtek

Jedna věc však u Hvězd nad hlavou přece jen některé diváky trápí: " Vojtek mi leze na nervy. Nemůžu ho ani vidět. Ale přetrpím ho. Jinak uvidím, co se z toho vyklube. Přepnout mohu vždycky. Zatim pohoda.Nenáročný na přemejšlení, nenervuju se, žádná mafie, unášení,." uvádí Jiřina a další ji přitakávají: "Taky ho nemůžu vidět, co člověk přepne programy na tv, tak je zrovna na všech programech v reklamě. Fakt ho nemusím a přepínám. Je to slizoun," nenechává na slavném herci nit suchou Bohumila.

Související články

Další články