Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Výměna manželek Věra Bílá Stanislav Zindulka Útok na mešitu

Nejnovější kauzy

1. díl seriálu ULICE! Začalo to divoce! Záběrem na plochou Terezku Jordánovou!

+ Dalších 27 fotografií
Jak přilákat diváky k televizní obrazovce? Že jim naservírujete prsa! Nebo v případě šestnáctileté Patricie Solaříkové by bylo vhodnější mluvit o lentilkách pod kobercem. Podívejte se, jak začal legendární seriál Ulice.

Seriál Ulice za sebou má už více než 3220 dílů! A všechny zajímá, jak začal ten úplně první díl.

4. září 2005 byla neděla. Nova odvysílala pilotní díl seriálu Ulice. A od pondělí 5. září se začala Ulice vysílat jako klasický televizní seriál. Byl to 1. řádný díl a nikdo netušil, že seriál bude běžet ještě v roce 2017.

Již tehdy tvůrci ale moc dobře věděli, že odhalené ženské tělo láká. V první scéně se sice mihne Tereza Brodská, ale pak už má výraznou roli tehdy šestnáctiletá Patricie Solaříková. A nutno podotknout, že její vztekání se nad prádelním košem je hodně odvážné.

Tereza Brodská prožila v roli Báry Jordánové dlouhých 6 let. Pak odešla, natáčení ji už unavovala. Ale Patricie Solaříková v roli Terezy Jordánové bude pokračovat snad do důchodu

Mohlo by vás zajímat

Další články