Čím starší, tím lepší. Stejně jako víno zrají i někteří známí muži, kterým příroda nadělila do vínku krásu nebo nesporné charisma k tomu, aby okouzlovali až do konce svých dnů. My vám přinášíme pětici těch, na které je i po čtyřicítce radost pohledět.

Prvním z nesporných štramáků je George Clooney (52). I když už mu táhne na pětapadesát, stále patří k nejvíc sexy mužům Hollywoodu. Je jedním z nejvíc okouzlujících mužů, kteří se objevili na televizních obrazovkách nebo na plátnech kin.

Patrick Dempsey (47), známý z oblíbeného seriálu Chirurgové, dostane každou ženu do kolen nejen díky svému líbivému kukuči, ale také svým vtipem. Ale pozor! Patrick je velkým rebelem v posteli – miluje sado-maso a svazování – takže pokud jste něžná květinka, vzdychejte jen u jeho plakátů.

Dalším z krasavců je herec Gerard Butler (43). Ten dokáže okouzlit nejen svýma pronikavě modrýma očima, ale také svou inteligencí. Promoval na právech a byl prezidentem školní právnické společnosti.

Johnny Depp (50) patří k idolům žen odjakživa. I když mnohé zklamal tím, že opustil matku svých dětí a začal si s mladou bisexuálkou Amber Heard, stále patří mezi ženami k nejoblíbenějším tvářím.

Pětici žhavých hvězd uzavírá Matthew Fox (47), kterého můžete znát například z nekonečného seriálu Ztraceni. Ten v roli sympatického doktora Jacka okouzlil nejednu zarputilou divačku.