Zpěvačka Monika Absolonová (39) se zapřísáhla, že teď práce půjde na druhou kolej a bude se chtít věnovat jen malému Tadeášovi. Ale kvůli reprezentačnímu plesu Prahy 1 v paláci Žofín udělala výjimku. I když se stále necítí, tak si stoupla před rozjásaný dav. Bylo teda vidět, že je stále nesvá, protože má ještě 15 kilo navíc, ale ani to jí neubralo na výkonu. Byla naprosto fantastická, jen pak honem rychle spěchala domů, aby mohla nakrmit miminko. Bohužel ani kojení jí k vysněné postavě nepomohlo.

„Vím, že nejsem dokonalá, ale rozhodla jsem se to neřešit. V těhotenství jsem nabrala 33 kilo, ještě mi tak patnáct chybí shodit. Samozřejmě se necítím dobře, ale mám v životě jiné priority,“ prozradila na dotaz ohledně své váhy Monika a bylo vidět, že se o tom nerada baví.

Největším démonem večera byl rozhodně Dan Nekonečný, který Žofín div nepodpálil svými ohňostroji. Ten chlap má neskutečně moc energie, že i nejvíc zarytí politici na jeho rytmy začali vlnit boky a trsali se svými partnerkami.

Událost si samozřejmě nenechaly ujít ani modelky, které se tam možná poohlížely po movitých pánech, kterými se to tam jen hemžilo. V čele s novou Českou Miss Andreou Bezděkovou ukázaly své ladné nožky a mrkaly tam na všechny přítomné.

Tento ročník, který byl takovou cestou kolem světa, se kupodivu obešel bez nějakých skandálů, kterých bylo v minulosti požehnaně. Tak uvidíme zas za rok, jestli se někdo rozjede natolik, že ukáže víc, než chtěl. Byla by škoda, kdyby to někdo něčím nezpestřil.