Dan Bilzerian (34), člověk (i když se tomu podle jeho chování někdy jen těžko věří), který sám sebe korunoval na krále Instagramu, byl konečně zatčen. K překvapení všech ale za věc, kterou byste nečekali.

Je to snad nejrozmazlenější fracek, jakého si dokážete představit. Svoje miliony si vydělal mimo jiné díky pokeru. V roce 2013 se z něj stala senzace na sociálních sítích. Založil si účet na Instagramu a začal tam posílat fotografie ukazující jeho životní styl. Profil je plný prostitutek, zbraní, luxusního zboží a drog.

Bilzerian za sebou má nejeden velký průšvih, kdy to se svým exhibicionismem opravdu přehnal. Nedávno byl například natočen u toho, jak na své party shodil pornoherečku ze střechy do bazénu. Ta skončila s tříštivou zlomeninou nohy. Během několika následujících dní zase z ničeho nic začal kopat a mlátit tanečnici v baru v Miami.

Tenhle neuvěřitelně znuděný fracek se vlastně ani jiným způsobem zabavit ve svém životě nedokáže. Prostě si myslí, že mu patří svět. Teď mu ale pěkně sklaplo.

Policie v Nevadě na něj vydala zatýkací rozkaz poté, co zjistila, že Bilzerian má údajně u sebe látky, ze kterých se chystá udělat výbušné zařízení.

Milionáře v současné době zadržuje policie bez možnosti propuštění na kauci. V případě, že bude odsouzen, za trestný čin mu hrozí vězení od 1 do 6 let!

Vypadá to na velkolepý konec „krále Instagramu“.