Rodiče nebyli doma, volný kvartýr, ideální doba na večírek. Jenže tenhle se pro patnáctiletou Veroniku z ruského města Pskov stal noční můrou. Chtěla se jen pobavit s kamarádkou Alinou (13) a spolužáky, ti ji ale opili a zneužili tak, že má dívka z ostudy kabát a mladíci obří průšvih.

Jak jsme už informovali, když Veronika (prý po dvou panácích vodky, budiž) upadla do bezvědomí, její vypečení spolužáci si s ní hráli jak s hadrovou panenkou. Svlékli ji, tahali po bytě nahou, pózovali s jejím nahým tělem. Celé tohle divadlo si fotili a fotky postovali na sociální síť.

Když se dívka z alkoholového bezvědomí probrala, byla už oblečená, ale necítila se dobře. U lékaře v nemocnici zjistila, že byla zneužita. Jak se později ukázalo, spolužáci jí do intimních partií jen tak z legrace strkali tužku.

Jenže zatímco jejím spolužákům hrozí maximálně pasťák, protože kvůli jejich nízkému věku je na ně zákon krátký, Veronika si ponese následky možná až celý život. Momentálně je v péči psychologa, který jí pomáhá překonat její těžkou situaci. Zatím není ani schopná chodit do školy, kde ji nejspíš čeká výsměch. Její nahé fotky totiž určitě neunikly nikomu ze školy.