Spoustě umělců se nelíbí jejich příjmení, tak si ho prostě jednoduše změní na pseudonym. Ale už víte, kdo se skrývá pod jmény Gambošová, Zaňáková či Varga? Jestli jste tipovali, že Lucie Bílá (49), Dara Rolins (43) a Martin Maxa (54), tak jste se trefili a můžete si gratulovat. Od nás sice nic nevyhráváte, ale můžete mít aspoň dobrý pocit, ten v této zimě zahřeje.

A proč si vlastně změnili svá příjmení? Snad se za ně nestyděli? Nikoliv, přeci si umíme představit, že by najednou na nás na plakátech a v rádiích doléhala tak umělecky zaměřená jména, jako je Hana Zaňáková či Darina Gambošová. S tím by určitě udělaly díru do světa.

Pozadu nechtěl být ani zpívající tělocvikář, kterému by přece nepadaly ženské k nohám, kdyby se představil jako Ivan Varga, to zní trošku jak z Ukrajiny, to Martin Maxa, to už je jiná liga. Přesně se hodí k tomu jeho brnkání na kytaru, zpoceným svalům a zpívání o lásce.

Jestli se stydíte za svá jména, tak rozhodně nezoufejte, kdybyste se některým celebritám podívali do občanky, tak se potrháte smíchy. „Lucka“, „Dara“ ani „Ivan“ totiž nejsou jediní, kdo se radši schovávají za pseudonymy, že, Olgo Pytlounová (Lounová, pozn. red.).