Reality show Robinsonův ostrov v současné době běží na TV Nova, ale všichni soutěžící už dávno sedí doma a sledují na televizní obrazovce, jak v létě bojovali o celkové vítězství. Vítěz je už známý. A to je prostě úskalí. Je to takové tajemství, které chcete někomu sdělit. Alespoň tomu nejlepšímu kamarádovi.

Samozřejmě že účastníci show nesmí nic kolem soutěže prozrazovat. Pokud by vypustili nějaké informace navíc, které ještě nebyly v televizi, hrozily by jim vysoké pokuty. Jenže je to tak lákavé…

Naťukli jsme osoby, o kterých jsme si mysleli, že by mohly vědět, kdo to nakonec vyhrál. A tak už víme, že vítězem se stane mladý pohledný svalovec. To znamená, že ze hry vypadnou všechny ženy. A také se nepočítá s tím, že by vítězem mohl být středního věku.

Když si pak projdete profily jednotlivých borců, tak vidíte, že jeden z nich bere propagaci pořadu a své osoby hrozně moc vážně. Někdo na celou show už dávno kašle, vždyť se to točilo někdy v létě a nyní je únor… Mnozí mají zcela jiné důležitější starosti.

Až tedy na jednoho účastníka, který je příliš aktivní. Ten si jede svou soukromou show pořád. Jedná se o Miloše Brta známého jako Mílu.

Dvaadvacetiletý trenér kulturistiky z Prahy měl již od začátku soutěže velkou motivaci. „Až vyrostu, chci vyhrát Robinsonův ostrov,“ prohlásil na začátku soutěže.

"Míla byl natolik aktivní, že se na tuhle drsnou show připravoval již od patnácti let. Dokonce se přihlásil i do americké verze, ale tam ho odmítli s tím, že není Američan. Rozhodl se tedy, že si svůj sen splní v české verzi.

A podle všech dostupných informací se mu jeho sen splnil.

Miloš je neskutečně aktivní na sociálních sítích. Až přehnaně moc tlačí na pilu a propaguje každý díl. Na rozdíl od ostatních pořádá různé výlety do dětských domovů a chová se jako skutečná celebrita. Chová se jako borec, který v létě vyhrál 2,5 miliónů korun.

Vítězem Robinsonova ostrova je na 99 procent Miloš. Nebo snad máte jiný názor?