Podle informací serveru Prásk.cz do toho má dnes praštit herečka Zlata Adamovská (54) se svým kolegou Petrem Štěpánkem (64). Pár by si měl říct své ANO v odpoledních hodinách a celý obřad proběhne ve velmi přísném utajení, protože dvojice nenávidí bulvár a tak se skřípějícími zuby vykecala jen Prásku, protože Ordinace v Růžovce.

Štěpánek i Adamovská svůj vztah velmi dlouho tajili. Sblížili se během populárního seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě. Oba za sebou mají zkušenosti z předešlých vztahů, které provázela trápení. Bývalý manžel Zlaty Radek John herečku podváděl a po tom, co se provalilo, že má nemanželské dítě, se s ním Adamovská rozvedla. Manželka Petra Štěpánka, režisérka Vlasta Janečková se potýkala s vážnými problémy, které způsobil alkohol, a pár měsíců po tom, co musela být svěřena do péče psychiatrů, zemřela a všichni od té doby Štěpánkovi říkají, že za to nemohl, aby za rohem šířili, že jí přivedl do hrobu právě Adamovskou.

Prásk.cz má prý i podrobné detaily průběhu svatby, které ale zatím nechce uveřejňovat. Příznivci hereckého páru si tak budou muset na další informace ještě chvíli počkat, ale je zřejmé, že fandy seriálu zajímá jen jediné. Zdali přežije Štěpánek ve svém věku noční povinný sex se Zlatou a hlavně, zda to celé není jen nějaká habaďůra. Myslíme tu svatbu, ne tu jejich kopulaci!