22:35 – Tím dnešní chat končí, Ornella stále vyhlíží zrzavého hráče, který vše zachrání. Dobrou noc.

22:34 – Kanadská hymna podruhé. Podle Ornelly teď ještě o nic nejde, což je pravda. Posmíváme se kanadským fanouškům. Češi, do toho.

22:30 – Diváci tleskají, jako že je u nás vyspělé hokejové publikum. Podle nás jsou vydření z Jágra a celkové atmosféry, ale výsledek hráčům vyčítají. Záruba a Hosták hovoří o "dobrém pocitu, že Česko udělalo maximum“. Neudělalo, nepostavilo pět Josefů Koktů!

22:26 – Ornella měla pravdu. Ale to je u hokejové expertky očekávatelné.

22:24 – Sobotka 5:3, utkání je podle Ornelly odsouzeno k tomu skončit 6:3.

22:16 – Erat už je na ledě, říká Záruba. A co, jako?

22:15 – Konečně čas ukázat Orny Smoleňáka. Pavel: Největší sexuální mašina podle eXtra. Buď objektivní. Ornella: Tohle jo? Vypadá jako Zonyga. Kdybych mu usekla hlavu, tak by byl pěknej. Ale neoholenej, nechci aby byl oholenej!

22:14 – Ornella kritizuje Crosbyho, který zvyšuje na 5:2 a následně tepe roztleskávačky: „Vybíral slepej. Nemají výstřihy.“ Pak hovoří o ochlupení ohanbí. Kritika české vlajky, Ornella se ptá, co by se muselo změnit, aby změnili českou vlajku. Další nechutné vyloučení na naší straně. Pouštíme si na YouTube podle Pavla nejkrásnější hymnu na světě – Oh Canada!

https://www.youtube.com/watch?…

22:12 – Ze zákulisí… Záruba zatím říká něco o Simonovi a opravuje se. Ornella kroutí hlavou a vypočítává z hlavy všechny tresty Dominika Simona v loňské sezoně, ktero odehrál v extraligové Plzni.

22:04 – Radim Uzel na to prý Ornelle řekl, že je jedna z mála, co to přiznává. Expertka na tužku vypráví, jak už znala porno a infantilně útočila na spolužáka ve druhé třídě. Pal se „zklidnila a nasoupila až v druhá na střední,“ vzpomíná zasněně a slibuje Pavlovi ukázat své prvního. Přesilovka

22:01 – Ornella mluví o pornu: Víš, jak tam kouřej ty péra, jsem myslela, že to je nějaký růžový v puse jenom a dělala jsem na všechny (ukazuje to), to mi bylo sedm. Jo a taky jsem si představovala, že někdo přicestuje časem a podívá se, jak se svlékám. To mi bylo sedm a půl. Jsem rajtovala od pěti!

21:59 – Ohlášený gól na 4:2 dává Seguin, Novotný trefil i první a druhou asistenci i to, co Hosták řekne. Ornella neví, kdo je Martin Hosták **. **Ornella: Měli by tam dát toho zrzavýho. Nesnáším zrzavý chlapy. Jsou všichni hrozný svině. A hlavně zrzavý ženský.

21:54 – Začala třetí třetina. Ornella se ptá, kolik má třetí třetina minut a dál mluví o oříšcích. Jé, přesilovka. Čekáme na gól Kanady na 2:4. Ornelle bude ukázán vítěz ankety o největší sexuální mašinu repre .

21:49 – Pavel říká Ornelle, že to jsou pálivé oříšky z vietnamské restaurace, ale že to přejde, že on si dá klidně dva. Šéfredaktor g.cz Pavel Vondráček nedávno přestal po dvou dýchat. Ornella: Dala jsem si čtyři! Pije polotučné mléko.

21:47 – Mimořádná událost v redakci!!!!! Ornella se nachytává na nastražené pálivé oříšky, které leží na redakčním stole jako past na návštěvy. Desetiminutová záležitost, drama!

21:43 – Nejdřív Ornellin šok. Pavel se zeptal na ten ofsajd. Ornella (bez prdele!): No, jak je tam ta modrá čára, tak přes ni puk nesmí přejet dříve jak hráč. Prostě nakupující vejít před prodavačkou! Šok, vydavatel webu Tomáš včetně poloviny obchodního oddělení například toto neví!

21:42 – Zlo jménem Couturier, tohle s tím gólem fakt, fakt posral! Otec Pavla to jistě nenechá bez odezvy…

21:40: Leila pořizuje akční foto z nějakého hokeje, co běží v televizi.

21:39 – Debatu o kráse střelce vyrovnávací branky Simona, po které má navázat popis, čím Ornella šokovala, narušuje NÁMI OČEKÁVANÝ GÓL NA 3:2.

21:36 – Zástupkyně šéfredaktora Leila (tatínek Arab, born in Russia, hokej ji nezajímá, jí na pracovním stole pirožky a píše článek o topícím se psovi či rabujícím nepřizpůsobivém): Víte, co byste mohli udělat? Pavle, zeptej se Ornelly na ofsajd v hokeji… GOOOOOOOOOOOO-OOOOOOOOOOOOO¬O­OOOOOOOOOOOO¬O­OOOOOOOOOOOO-OOOOOOOOOOOOO¬O­OOOOOOOOOOOO¬O­OOOOOOOOOL! VYROVNÁNO 2:2.

21:32 – ORNELLA ŠOKUJE REDAKCI. Připravujeme podrobnosti…

21:30 – Ornella: Stejně si myslím, že tam někde v rohu stojí Inna a sní. Víš o tom, že se k ní Jágr vrátí… Hele, je to zaťatá Ukrajinka, chápeš?

21:27 – Zoufalý Záruba: „Kanaďané jsou s pukem šikovní“… Nekecej!

21:25 – Ornella přemýšlí.

:2

21:20 – Ornella začala skutečně sledovat utkání, prý proto, aby mohla říct něco vtipného.

21:17 – Stále čekáme, pomlouváme Partyšovou.

21:11 – Čekáme na kanadský gól na 3:1, balíme předem v hluboké depresi špeka, který naši depresi možná ještě prohloubí.

21:05 – Začala druhá třetina, ani jeden Pepa nehraje.

20:58 – Ornella nad tužkou: Ty kruhy vypadaj jako prsa a uprostřed bradavky!

20:53 – Ornella a její navrhovaná sestava první pětky ČR pro druhou a třetí třetinu:

20:50 – Nechutná přestávka, Ornella: Žádám změny v sestavě, alespoň první pětku, jdu vám to domalovat, protože hloupější by to bez schématu nepochopili!

20:46 – Gól Česka, 2:1, Novotný slaví tanečkem, Ornella maluje cosi na tužce, prý chce změnit sestavu během druhé třetiny.

20:45 – Gól Kanady, která vede 2:0, nespravedlnost, podle Ornelly (volá z hajzlu) je branka neregulérní.

20:42 – Prožíváme šanci Hertla! Ornella se šla opět líčit, Pavel v kuchyňce žere chlebíčky…

20:41 – Diskuse nad přesilovkou a bruslením Čáslavy ve středním pásmu:

20:35 – Nechutná, nespravedlivá kanadská přesilovka. Ornella řeší, jak to, že nemůže poslat Pavlovi žádost o přátelství na FB. Pavel dělá, že sleduje přesilovku, ale snaží se zakrýt fakt, že má Ornellku zablokovanou.

20:28 – Hraje se nahoru dolů.

20:22 – Kanada vede velmi nespravedlivě 1:0, nespravedlivě proto, že tam Pavelec nestačil dát rychle nohu. Pavel: Já bych se tam býval přesunul, samozřejmě. Ornella: Pepa taky!

20:19 – Pavelec si připisuje první zákrok, to je dobře, že to chytil, Sali by to snad měl taky, i když, no, ale jo…

20:15 – Zápas začal. Ornella se líčí na záchodě, nikdo v redakci neví proč. Nevadí, taktiku naštěstí předtím stanovila.

20:13 – Pavel: Prosím tě, to je co? Ornella: Tak já četla, že Jarda na sebe umí navázat jiný hráče, takže jako Jarda prostě zaveze puk do rohu, natáhne pět, šest, jo, moment brankář asi nepřijede… No prostě všechny ty hokejisty druhý a dává to tomu, no, jsem si našla v MFDnes, že hraje s Eratem, takže to jakoby dává Eratovi, že jo, a ten gól!!! Pavel: Proč tam máš 2× Smoleňáka, do hajzlu? Ornella: Mně se líbí! Tak jsem si ho tam dala ještě jednou, a co? Pavel: A ten Leoš? Ornella: Si říkal, že si můžu s tou tužkou dělat, co chci!

20:10 – Elektronická tužka v akci! Ideální taktika Ornelly Koktové aneb jak na Kanadu:

20:07 – Sestava Česka: – Pavelec – Němec, Hejda, Nakládal, Kolář, Jordán, Čáslava – Voráček, Sobotka, Červenka – Jarda, Kovář, Erat – Hertl, Novotný, Smoleňák – Simon, Koukal, Zaťovič. Neuvěřitelné, ani jedna chyba, Záruba tam měl tři, Hosták údajně o jednu víc!

20:06 – Pavel: Ornellko, tak jak to vidíš s taktikou dnes, hihi… Ornella: Připravila jsem si, blbečku, obrázek, jak to dnes hrát, protože já žádnou tužku krom té na řasy neovládám, ale nejsem blbá, takže jako, Pavle, tady to je.. Je to sice jenom windows malování, ale víš jak!

20:04 – Pavel: Dnešní sestavu tipuji takto: Pavelec – Němec, Hejda, Nakládal, Kolář, Jordán, Čáslava – Voráček, Sobotka, Červenka – Jarda, Kovář, Erat – Hertl, Novotný, Smoleňák. Tywe, nevím čtvrtej útok, nejsem si jistej… Ornella: Ježíši, tak asi Simon, Koukal no a ten, ne, no ten hezkej, jo, Zaťovič!

20:00 – Ornella: Dobrý večer, já bych hlavně chtěla, aby nás brali fanoušci vážně, poctivě jsem se připravovala!

19:55 – Nic moc večer (v redakci není alkohol) u online přenosu z utkání základní skupiny A, v němž se na dnes na MS v Praze (a údajně i v Ostravě, nevíme, není důležité) utkají Česko a Kanada. Zápas začíná ve 20:15 hodin.