Abigail Peters (20) dřív vážila 105 kilo. K hubnutí ji vlastně dohnal především Instagram, kde se neustále někdo chlubil se změnou životního stylu a radikální proměnou.

Po Vánocích si najala osobního trenéra, který jí pomohl s dietním plánem a začal s ní pravidelně cvičit. Výsledek po půl roce byl neuvěřitelný! Abigail se dostala na padesát kilo a díky pořádnému tréninku se obešla i bez povislé kůže.

Celá pyšná poté začala fotky své neskutečné proměny sdílet na sociálních sítích. Tam se jí ale dostalo studené sprchy. Lidé ji místo pochvaly či uznání začali bombardovat nenávistnými vzkazy a prohlašovali ji za podvodnici.

„Když mě obviňovali z Photoshopu, nejprve jsem byla docela naštvaná, ale pak jsem to brala jako lichotku. Podporou mi byli i přátelé, kteří znali pravdu a věděli, jak těžce jsem pro to makala,“ říká Abigail.

Její trenér Ryan Evans dodává: „Samozřejmě že si někteří lidé budou myslet, že fotky jsou fake. Žijeme v době dočasných řešení a diet, které jsou chvíli v módě, a nikdo nechce věřit, že podobné postavy dosáhne jedině díky tvrdé práci. Všichni ale můžete dokázat to, co se podařilo Abigail, pokud to opravdu budete chtít, obětujete tomu určitý čas a budete trpěliví.“

To zní jako celkem dobrá výzva, co říkáte?