Pravděpodobně je máte v přátelích všechny. Od každého aspoň jeden kousek.

1. Bebíčko

Blbeček, který se na síti vypisuje ze všeho nespravedlivého a zlého, co se mu v životě děje. V práci jsou na něj zlí, v obchodě na něj nezbyl košík, v posteli mu nestojí. Miluje srdíčkové citáty a fotky štěňátek. Poplácejte ho virtuálně po zádech a bude mu líp.

2. Superman

Rodidla rvoucí polonahé fotografie, silné řeči, sem tam nějaký vtípek, punc tajemna. Drahá kára, vysokoškolský titul a snaha o dojem nejoblíbenějšího muže planety. Realita je lehce někde jinde samozřejmě.

3. Seladon

Typ Pepa Kokta. Přidá si všechno, co má vaginu a prsa, horlivě lajkuje fotky a přidává lascivní komentáře. Dívky jsou potěšeny, on má připravenou půdu pro zásun. Ten se pak (na rozdíl od typu Superman) zpravidla vážně koná.

4. Tomio Okamura

Rozumí všemu a o všem si něco myslí. Jeho statusy se týkají aktuálního politického či ekonomického dění, problémů ve společnosti, pěstování sukulentů, problematiky honů na jezevce. Nikdo nemá páru, o čem to neustále mele, ale to neva. Mít ho v přátelích je kůl a máte se komu posmívat.

5. Rektální alpinista a lovec celebrit

Zná osobně všechny, kteří se kdy mihli v televizi. Alba má plná fotek s Luckou Vondráčkovou a Sagvan Tofi se mu už dvakrát podepsal na bradavku. Prý to zařídí i vám. Není problém, stačí říct.

6. Masový vrah

Neznáte se, nikdy jste ho neviděla. On vás vídá často. Nijak se neprojevuje. Jako profilovku si dal fotku Lorda Voldemorta. Když napíšete, že se jdete v šest večer proběhnout do Stromovky, lajkne to. Jak jste si vlastně užila vaše poslední Vánoce?