Adonis nedostal vízum a Heather se vrátila zpátky na ostrovy porodit. A zatímco se ona válela v křečích na porodním sále, její Adonis si hodně rychle našel náhradu. O jeho sňatku s německou turistkou se Heather dozvěděla až díky kamarádce. Ta jí ukázala fotku, kde drží cizí ženu ve svatebním v náručí. V tu chvíli se novopečené mamince zhroutil svět.

Adonis se oženil v Dominikánské republice s Julií a ona tomu všemu jenom smutně přihlížela z monitoru. Na syna Diega zůstala úplně sama. „Když jsem otevřela zprávu od kamarádky a viděla tu fotku, cítila jsme se, jako by mě srazil autobus,“ přiznává smutná Heather. „Byla jsem pryč pouze několik týdnů. Není možné, aby se dal dohromady s cizí ženou za tak krátkou dobu a zorganizoval svatbu,“ dodává smutná Heather. Došlo jí totiž, že její milý Adonis ji podváděl už delší dobu.

Její sen o společném životě v Karibiku se rozpadl jako domeček z karet. Po prvotním šoku si dala věci dohromady a zjistila, že Julia, Adonisova manželka, je žena, kterou si na svůj FB přidal někdy v začátcích jejich vztahu. On sice tvrdí, že spolu nebyli v kontaktu, ale jak to vypadá, tak lhal.

Nakonec se Heather oklepala a i s malým Diegem do Dominikánské republiky vyrazila. Její maminka tam žije v důchodu, a navíc chtěla, aby její syn poznal svého otce.

Adonis se jí několikrát omlouval a brečel do telefonu, ale na rozvod se nechystá.