Sangeetě je dnes 42 let a silný zážitek se stal před šestnácti lety během prvního porodu. Začátek porodu prožila doma pouze s porodní asistentkou. Do nemocnice se nechala odvést až tři hodiny před samotným porodem. Podporoval ji její manžel. A to tak, že se spolu dokonce 14 hodin před porodem ještě stihli pomilovat. To budoucí maminku nabudilo a možná trochu uspíšilo příchod jejího syna na svět.

Sama na svou zkušenost vzpomíná jako na úžasný zážitek. Ve chvíli, kdy už začala tlačit dítě ven, najednou začala křičet: „Ano, ano, ano!“ Bylo to tím, že najednou měla nejsilnější orgasmus svého života. „Bylo to lepší, než kdybych byla pod vlivem léků nebo drog,“ vzpomíná.

Prý si celé těhotenství užívala a nevadily jí ani kontrakce. Právě proto požádala svého manžela, že na to klidně můžou ještě hupsnout. „Moc místa už ve mně nebylo, ale nakonec jsme to zvládli,“ říká se smíchem. Porod byl pro ni natolik silným a emocionálním zážitkem, že se po mateřské sama stala porodní asistentkou a pomáhá ostatním ženám.