Byla to osmnáctiletá holka, která si chtěla splnit velký sen a stát se královnou krásy. Do velkoměsta přišla z malé vesničky, chodila do katolické školy a o plastických operacích a luxusním životě stále jen snila.

Ale uplynulo pár let a tato dříve nevinná holčička se změnila k nepoznání. Nejenže už dávno není tou sladkou dívkou, na které je vše přírodní, ale už poznala práci plastických chirurgů a prošla náručí dost bohatých mužů.

„Pamatuji si, jaká to byla milá holka, skromná a opravdu půvabná. To, co se z ní stalo teď, tomu nemůžeme ani věřit. Věřili jsme, že zůstane nohama na zemi, ale to se nestalo. Stala se namyšlenou, povrchní rádoby modelkou, která k tomu ještě vypadá strašně uměle. Kdyby byla taková v době castingu, tak by neměla ani minimum šance vyhrát,“ prozradil nám zdroj ze soutěže České Miss, který s Eliškou pár let spolupracoval.

I v zákulisí módního průmyslu je veřejným tajemstvím, že už ani nevychází se svými kolegyněmi, protože si prostě přijde, že je lepší než ony. Jenže má být přeci jen na co namyšlená? Návrháři se o ni neperou, titulní strany časopisů neplní, jen se „proslavila“ svým bojem s anorexií.

Tak snad se dříve sympatická modelka chytne za nos a zamyslí se nad tím, proč jí někteří lidé nemohou přijít na jméno. Samozřejmě si možná řekne, že je to jen závist, ale jak se říká, na každém šprochu pravdy trochu.