Nikki Webster (33) je jednou z dvanácti morbidně obézních lidí, jejichž váha a životy se budou dokumentovat v nové TLC reality show Můj život s obezitou. Nikki váží 260 kilogramů. Je závislá na jídle a rodiče jí vyvařují, co jen si řekne. A opravdu na ní nešetří. Nemůže sama přestat jíst, i přes to, že ví, že ji to může stát život.

Rozhodla se ale, že s tím začne něco dělat, a proto se zúčastní této reality show. „Udělala jsem to pro sebe. Jídlo pro mě bylo vždy závislostí. A to mě zabíjí,“ řekla se slzami v očích. „Moji rodiče mi vaří a udělají mi, cokoliv si řeknu,“ dodala Nikki.

Nikki žije se svými rodiči, kteří jí umožňují najíst se, kdykoliv potřebuje. „Když se ráno vzbudím, nemůžu se dočkat, až se najím,“ říká. Matka s otcem jí chystají jídlo několikrát denně. Otec jí ke snídani připraví i několik sladkých koblih a pošle je výtahem k Nikki do pokoje. Ta totiž už nemůže skoro ani chodit.

V každém díle této reality show bude jeden příběh obézního člověka. Každý také pojede do Houstonu v Texasu, kde jim pomůže dr. Younan Nowzaradan, který jim také udělá žaludeční bypass. Sníží se jim tak chuť k jídlu a sní toho méně.

V dalších epizodách se také diváci setkají s Ashley Bratcher (26). Matkou, která váží skoro 300 kilogramů. A její pětiletý syn se o ni musí starat. I přes to, že je chlapec tak mladý, nosí jí jídlo a pomáhá jí s každodenními povinnostmi, které jsou potřeba udělat kolem domu. Místo toho by si ale měl spíš hrát.

Diváci se setkají také se Seanem Millikenem, který začal jíst kvůli tomu, že se cítil traumatizovaný, protože se jeho rodiče rozváděli. Tento muž se ani skoro nedokáže postavit. Vydrží stát maximálně třicet sekund.

A také se diváci můžou těšit na Marlu McCants (43) z Nashville v Tennessee, která váží přes 300 kilogramů. V TLC reality show Můj život s obezitou se chce po pěti letech konečně postavit na nohy.