Zase jí mrd*lo v hlavě! Strýcová neunesla další prohru. Báro, vzpamatuj se!

Zdroj: youtube.com
+ Další 3 fotografie
Bára Strýcová (31) znovu předvedla na kurtu trapný emocionální výstup. Tahle holka pořád neumí držet emoce na uzdě. Proč o tom pořád píšeme? Aby se nad sebou zamyslela a byla lepší. Možná je na čase vyhledat sportovního psychologa.

O Báře Strýcové píšeme na eXtra.cz dost často. Tahle vynikající tenistka se totiž neumí soustředit na zápas Když se utkání nevyvíjí podle jejích představ, začne být agresivní, vulgární a začne vršit další chyby. To ji pak stojí celý zápas. Opakuje se to pořád dokola a je otázkou, zda s tím Bára dokáže něco dělat. Kdo neumí prohrávat, nemůže se naučit vítězit.

Nejnovější emocionální výstup Bára předvedla na turnaji v čínském Wu-chanu. Zdálo se, že má Jelenu Ostapenkovou na lopatě. Nakonec ale prohrála po setech 6:3, 5:7, 3:6.

Zlom přišel ve třetím setu. Jelena si kvůli vedru vyžádala desetiminutovou pauzu, na kterou má podle pravidel nárok. A Strýcová se začala vztekat. "WTA je jen cirkus. Každý se nám za to bude smát. Je to prostě vtip," zuřila Bára.

Do konce setu se Strýcová už psychicky nesrovnala Na hru se nedokázala už soustředit a její pochodující nervy ji stály nakonec zápas. Ve finále ještě seřvala rozhodčí. "Nemáš vůbec ponětí, co se tady děje. Jenom tady sedíš a počítáš body," hlásila na rozhodčí podrážděná Bára.

Takové chování nic dobrého Báře nepřinese. A je to škoda. Je to vynikající hráčka, má ale slabé nervy. Když pak soupeřky vidí, že Strýcová je psychicky rozhozená, tak je to voda na jejich mlýn. Tenis je soubojem fyzické kondice, ale také psychické síly a vyrovnanosti. Utkání s Ostapenkovou rozhodla hlava. Strýcová by měla na kontrole emocí zapracovat, jinak ze svého stínu nikdy nevystoupí.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad