Když se Leoš Mareš (39) snad po tisící rozešel s Petrou Faltýnovou (37), tak to vypadalo, že už na lásku radši zanevřel a bude si užívat. Ale to by se nesměl zakoukat do módní redaktorky Moniky Koblížkové, která si ho rychle omotala kolem prstu.

Ale holka jde na to chytře. Pomalu dříve velkého bouřliváka mění k obrazu svému, což Leošovi dost prospívá. Méně paří (s uragánem Faltýnovou se pořád ponocovalo), začal s během a teď se dokonce dělí o svého nejnovějšího miláčka – Mercedes za 5 milionů. Tak tomu se říká láska.

Chlapi neradi půjčují své káry, zvlášť když jde o takováto žihadla. Jenže Monika to s Leošem asi umí a už z místa spolujezdce přesedlala na řidiče.

Co bude dál? Bude jí půjčovat i své kabelky za statisíce? My bychom se vůbec nedivili. Holka je to šikovná, hezká a nemá v hlavě vzduchoprázdno. Jde si dobře za svým a daří se jí to.

Třeba se dočkáme i toho, že nový „Meďák“ přestane moderátorovi říkat pane a stylistka si bude drandit touhle libovou károu. Ale fandíme jí, protože se po jejím boku opravdu Leoš zklidnil a novou lásku si užívá plnými doušky, luxusními doušky. Své milé by snesl i modré z nebe.