Víte, že existuje spojitost mezi tím, kdy jste se narodili, a tím, co byste měli v životě dělat? Tak schválně, jestli jste se neminuli povoláním:

Beran

Berani si na své kariéře dost zakládají. Jdou si tvrdě za svým a často i přes mrtvoly. Jsou skvělými obchodníky, většina Beranů se věnuje realitní činnosti nebo oboru financí.

Býk

Jestli si na sebe někdo umí opravdu vydělat, pak jsou to právě Býci, kteří se neštítí žádné práce a svou houževnatostí vždy dosáhnou svého. Hodně Býků pracuje ve zdravotnictví, vzdělávání a také v zemědělství.

Blíženci

Blíženci jsou lidé mnoha tváří a také mnoha řemesel. Většina z Blíženců má umělecké nadání (bývají skvělými muzikanty), ale klidně zabřednou i do jiných sfér. Zaměstnání za život vystřídají víc než jakékoliv jiné znamení.

Rak

Raci rádi dělají věci, které mají nějaký smysl a je okamžitě vidět výsledek. Novináři, zahradníci, kuchaři. Raci nemívají vysoké ambice, dávají přednost klidné a stálé práci.

Lev

Světová politika je plná Lvů. Lvi jsou ambiciózní stvoření, která si vám někam do kanceláře za pár šupů sednout nepůjdou. Jsou i skvělými manažery.

Panna

Zdravotnictví a školství – zde hledejte praktické, pečlivé a citlivé Panny. Starat se o druhé je to, co je naplňuje. Panny najdete také v psychologických poradnách a mezi vychovateli.

Váhy

Váhy mají vyvinutý smysl pro komunikaci a estetiku. Proto se nejlépe uplatní jako mluvčí, diplomaté nebo třeba designéři či grafici. Také hodně spisovatelů je narozeno ve znamení Vah.

Štír

Štíři se nezrodili, aby k někomu vzhlíželi. Naopak. Štíři musí velet, vést, řídit. Díky své zapálenosti a zodpovědnosti jsou výborní v manažerských funkcích. A pozor, hodně Štírů najdete v sexuologických poradnách a gynekologických ordinacích.

Střelec

Střelci nesnášejí omezení a autority. Většina Střelců proto pracuje na sebe, podniká. Ideálně v oblasti cestování, v médiích nebo pohostinství.

Kozoroh

Stejně jako Panny mají Kozorozi dar vytrvalosti, zodpovědnosti a pečlivosti. Kozorohy hledejte ve školách či v bankovním sektoru. Zástupce ředitele či pravá ruka šéfa jsou pro ně tou pravou funkcí.

Vodnář

Vodnáři si neustále létají. Ve snech i v reálu. Jste pilot narozený ve Vodnáři? Žádné překvapení. Tohle znamení miluje svobodu a možnost se neustále rozvíjet.

Ryby

Pokud se vás nějaká Ryba bude ptát, kde byste řekli že pracuje, vsaďte na lékařskou ordinaci. Téměř všechny Ryby směřují do zdravotnictví. Zbytek se věnuje architektuře.