Modelka Vlaďka Erbová (32) se díky dnešnímu rannímu incidentu, kdy luxusním vozem Tomáše Řepky (40) srazila jednoho z exekutorů, kteří přišli auto zabavit, stala hned po Ivetě Bartošové (†48) nejkomentovanější osobou v českém šoubyznysu.

Erbová říká, že chtěla odvézt syna do školky a při couvání si nevšimla, že tam stojí jeden z exekutorů. Srážku sice muž odnesl jen lehčími poraněními a po vyšetření byl ještě dnes propuštěn z nemocnice. Exekutorský úřad pro Prahu 5 ale tvrdí něco jiného a na modelku podal trestní oznámení pro ublížení na zdraví a maření úředního výkonu.

Vlaďka prý krátce po nehodě zkolabovala, ale na kameru podávala rozhovory hned několika médiím. Až by jeden řekl, že výpověď Erbové nápadně připomíná dramatická vystoupení Josefa Rychtáře (56) po smrti Ivety.

Modelčiným emocím nevěří ani část veřejnosti, která na Facebooku VIP zpráv, jež dnes přinesou další informace o celém incidentu, dává jasně najevo, co si myslí. „Málokdy vidím člověka brečet bez slz“, „Normálně zdrhala před exekutorem, brečet umí na povel“, píší někteří uživatelé.

A jaký je váš názor? Napište nám do diskuze pod článkem.