Fotbalový hezounek Martin Jiránek (36) nikdy nebyl svatý. Opustil těhotnou přítelkyni kvůli modelce Dianě Kobzanové (33). Vztah nevydržel, ale štěstí našel v Rusku, kde si nabrnkl známou ruskou zpěvačku Annu Demčenko, se kterou prý má stále žít.

Jenže asi ani tohle mu nestačí a hledá pořádné rozptýlení. Jenže jakým způsobem? Dost potupným na jeho zvyky, kdy mu holky skákaly do postele. Teď dostal pořádnou lekci a ocitl se v roli toho škemrajícího!

„Ty mi dáváš, krásko. Nikdy jsem takhle nikomu nepsal a neotravoval. Sám to nemám rád. Ale jsi neúprosná. Ideální ženská, když takhle dokážeš odolat,“ častoval krásnou dívku fotbalista, ale neúspěšně. Slečna neodepisovala, neměla prostě zájem.

Jenže jakoby to Martina ještě více nakoplo a usiloval víc. „Takovou mít doma. Takže zvu tě na čaj? Ve čtvrtek odlétám,“ zkoušel dál své štěstí čutálek. A opět bez odezvy.

Nic jiného zklamanému a neuspokojenému Martinovi nezbylo než opět odletět do toho studeného Ruska bez toho, aby ho ještě v Čechách zahřála nějaká ta teplá dívčí náruč. Ani vydělané miliony mu v tom nepomohly. Naštěstí mezi námi nejsou jen zlatokopky.

Zdá se, že Jiránek je na tom stejně jako fotbalista Hora. Ten má doma missku Nikol Švantnerovou a také to zkoušel na další holku na Facebooku – více ZDE.