Veronika se nedávno pochlubila snímkem z posilovny. Lehce oděná jen ve tříčtvrtečních legínách si „cvakla“ svým mobilním telefonem své bříško a nutno podotknout, že mnoho pánů se při pohledu na její pekáč buchet muselo začít stydět. Možná i sám hokejový bůh Jarda (44)…

Jenže místo ovací kráska tvrdě narazila. „Jdi se okamžitě najíst,“ okomentovala fotografii uživatelka Renata, která dostala od Jardovy holky odpověď ve smyslu, že jí šestkrát denně. „No asi hodně málo,“ dodala ke snímku Renata. A kdo diskuzi sledoval, musel si nejspíše pomyslet, že postava Veroniky rozpoutá nutriční válku.

Veronika je tak trošku jako fitness chameleon. Na finále České Miss 2013 se objevila jako mohutnější dívka, když oproti současným 50 kilogramům měla 10 kilogramů navíc. Pak se delší dobu o ní nemluvilo, a když se pochlubila snímky z dovolené, málokdo věřil vlastním očím. Vysportovaná blondýnka předvedla perfektní figuru, až byla podezírána z anorexie. No a jak vypadá aktuálně? Na to se podívejte do galerie. Co myslíte, trpí kráska anorexií?