Pokud jste byli u moře se svou drahou polovičkou a nezasexovali jste si na pláži, pak jsou to vyhozené peníze za dovolenou. To pro začátek. Zkusit se má všechno a kdo se schovává na hotelovém pokoji pod dekou, neví, co to je adrenalin smíchaný s vybuchujícími hormony.

Fitness trenérka Ellissa Alvarez (20) a zubařský asistent Jose Caballero si to rozdali na pláži Bradenton Beach na západě Floridy.

Bylo prostě horko, ona tak hezky voněla a on se rozhodl, že jí namaže záda. Mazal, mazal, zase mazal a najednou souloží.

Blbé bylo, že vedle se koupala se svou čtyřletou dcerou prudérní americká matka, která měla dvě řešení.

Buď se otočí na druhou stranu a začne hltat 50 odstínů šedi, aby z toho života měla něco alespoň prostřednictvím literatury, nebo zavolá policii a nadrženému párečku to spočítá.

Rozhodla se pro možnost číslo dvě, což je logické, protože jinak bychom o tom nepsali.

Takže floridský páreček skončil na seznamu zvlášť nebezpečných sexuálních delikventů a úchyláků a navíc jim hrozí 15 let v base.

Jejich právník Ronald Kurpiers nyní obchází americké novináře a tlačí jim verzi o tom, že jeho klienti svého odporného činu velice litují a nechápou, jak se mohli dopustit tak nemravného činu.

„Přece to nejsou žádní sexuální delikventi. Jsou na dně, jsou naprosto zdrceni,“ tvrdí Kurpiers.

My si ale myslíme, že existují minimálně tři důvody, proč by měli dostat daleko vyšší trest.

  1. Video je rozostřené, není nic vidět, a pokud si pár myslí, že tohle mazleníčko je sex na pláži, tak klame. A klamání je podvod.
  2. Mají přes sebe přehozen nějaký trapný ručník nebo deku. Co skrývají? Nemohou mít u sebe zbraň? Nebo drogy? To zahalování je fakt nebezpečné!
  3. Proč nepřizvali ostatní lidi z pláže na skupinové hrátky? Někdo mohl hlídat děti o pár metrů dál a další mohli držet kameru pěkně na detail. Takhle to bylo hrozně sobecké, a jestli dostanou jen 15 let, bude to výsměch těm, kteří se rádi o trochu toho lidského tepla a vlhka podělí.