Linda Drevenková (30) v současnosti pracuje jako moderátorka „sexy kvízu“ jedné slovenské televizní stanice, kde se běžně ukazuje polonahá. Jenže dle informací serveru topky.sk si ještě bokem přivydělává prostitucí!

„Už pár rokov žijem v Mníchove a teraz som narazil na jednu z našich ‚celebrít‘. No keby som ju stretol v meste na káve, neriešim. Ale zaplatil som 200 eur a dostal som od nej nevídané veci,“ uvedl pro topky.sk její údajný zákazník.

Vítězka VyVolených, které k tehdejšímu vítězství přišel popřát i český vítěz Vladko Dobrovodský (37), se již před deseti lety opravdu nestyděla a běžně chodila po vile úplně nahá. Její tělo tak zná prakticky každý Slovák a my proto našim bratrům věříme, že na fotografiích je skutečně Linda Drevenková.

Nejedná se přitom o žádné fotografie z jejího Facebooku. Právě naopak. Na fotografiích z mnichovského privátu, které si můžete prohlédnout v galerii, je mladá Slovenka úplně nahá.

V Mnichově se vydává za 21letou submisivní Pamelu, jejíž (silikonové) poprsí je zcela přírodní. Jejímu zaměstnavateli ale lži nijak nevadí. Lindu chválí a tvrdí, že poskytne superspeciální servis od A do Z.