Je to sice dost let, co se začal natáčet Sex ve městě, ale zatímco všechny čtyři představitelky zrají jak víno, pan Božský nám poněkud sesychává. Chris Noth (60) už sice není žádný mladík, ale je pravda, že když jsme tu měli včera skoro osmdesátiletou Sue Ellen Ewing, zamyslet by se nad sebou měl!

Chris má sice to štěstí, že má pořád chlapecký výraz, takže bude vypadat víceméně stále mladě, ale úplně to zabíjí tím, že nepracuje na svém těle a nosí věci, v nichž kolikrát vypadá jako bezdomovec.

Má hlavně v oblibě vytahaná trička a moc o sebe nedbá, skoro jako by si liboval v té image postaršího dědy. Nedávno ho zastihli na koupališti v plavecké čapce, která se podle nás snad už nikde nenosí. A ani moc netušíme, k čemu ji má Chris.

Že by se snad bál o svoje vlasy? Na tohle jsme byli zvyklí u osmdesátiletých dam, které měly na hlavě fialový přeliv a bály se, že by o něj přišly. Chris sice chodí na jógu, nebo aspoň se tváří, že z ní chodí a je velmi zaneprázdněn hodinami, ale jeho postava tomu vůbec neodpovídá.

Náš Pavel chodí na jógu jednou za století a ve vaně se koupe, ne že ji nosí na sobě!