Omlouváme se slovenské produkci z TV JoJ, že jsme se jí vysmívali kvůli vyjednávání s tamním bohem a u nás nulou Vilem Rozborilem (46), protože oproti tomu, co nakonec vyslali do poroty X Factoru, je Rozboril bůh československého šoubyznysu.

Po potvrzení účasti Celeste Buckingham (18), u nás málo známé slovensko-švýcarské zpěvačky žijící v americkém Tennessee, dnes přišla další darda – porotu doplní Sisa Sklovska (48), u nás polozapomenutá, kdysi věčně céčková pěnice, která v posledních letech zmizela u sousedů, kde se provdala za tamní komickou figurku mediálního a pojišťovacího zákulisí Juraje Lelkese (62), který se jí stará o kšefty. Dvojice o sobě dala naposledy vědět v legendární kauze „Gott není kokot“, která nedávno bavila česká média.

Prima se ale vytáhla, v porotě budeme mít v porotě hvězdu první velikosti Ondřeje Brzobohatého (30), jenže tu doplní legenda skupiny J.A.R., věčně v pozadí stojící zakládající člen, skorozpěvák, textař, básník a rapper Oto Klempíř (50).

Sestava je to hodně zvláštní. Buckingham je super zpěvačka, ale venku je známější než na Slovensku, u nás ji na ulici pozná jeden člověk z padesáti. Sklovska je kariérně i vizáží desetiletí za zenitem a v jiné roli než jako zpěvačka se objeví vůbec poprvé, což může skončit všelijak už kvůli divnému „husákovskému“ přízvuku a jisté topornosti.

Klempíř je určitě nejvyzrálejším porotcem, ale krom fanoušků J.A.R. ho většina diváků show uvidí poprvé v životě.

Připravujeme další podrobnosti.