Vyšetřovatelé vědí, že mají před sebou skutečnou bestii. Nechtějí prozradit, ve kterém domově pro seniory se mučení dopouštěla. Ví se jen to, že dívka je z britského města South Devon.

Kriminalisté jsou přesvědčeni, že se nechala zaměstnat v domově pro seniory, aby se dostala k nemohoucím pacientům. Ty pak mučila a znásilňovala pomocí vibrátoru. Vybírala si lidi s demencí, kteří pak nebyli schopni popsat, co se s nimi dělo. Nejstarší oběti zvrácené ošetřovatelky bylo 101 let.

Vyšetřovatelé tvrdí, že použila vibrátor na jednu ženu a fotila se také u jejího prsa. Další obětí byl osmdesátiletý muž.

Týrání starých lidí natáčela na kameru a video pak posílala svému podobně úchylnému příteli.

Soudce Richard Stead ji poslal do kriminálu na 10 let.

„Ponížila jste staré lidi, kteří vám důvěřovali a byli zcela odkázáni na vaši pomoc,“ zdůvodnil Stead výši trestu.

Christina Sethi u soudu tvrdila, že ji k hrůznému činu motivoval její přítel. Že chtěl, aby mu posílala stále horší a horší nahrávky.

Zajímavé také je, jak celé zneužívání prasklo. Christina Sethi totiž sousedovi prodala svůj počítač, ze kterého ale nevymazala odporné nahrávky. Soused ji samozřejmě udal.

Nejvíce ho šokovala sedm minut dlouhá nahrávka. Sethi na ní zavádí vibrátor do análního otvoru staré ženě. Zneužitá pacientka naprázdno otevírá pusu, jako by chtěla něco říct. Pak jí Sethi přejede prstem po rtech a do kamery se ptá: „Jak se ti to líbí?“